Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.200 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Nie spodziewasz się, jak wielką ochotę na seks może Ci przynieść stosowanie tego fenomenalnego produktu!

Zazwyczaj poziom libido przez wpływ wieku maleje i ludzie nie mają już takiej ochoty na zbliżenia seksualne, jak kiedyś, jednakże można skutecznie walczyć z tym przykrym zjawiskiem. Chcesz cieszyć się niepohamowanym apetytem na seks? Szukasz sposobu, dzięki któremu zyskasz dawną sprawność seksualną? Masz nadzieję na ocieplenie relacji w swoim związku? Liczysz na skuteczność, najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo dla organizmu? Dobrze, że trafiliście na nasz sklep – ten wyjątkowy suplement został stworzony z myślą o osobach takich, jak Ty! Sprawdź, co może dać Ci Sex Elixir Premium - hiszpańska mucha w kroplach!

Hiszpańska mucha - co to jest? Napój miłości w Twoim zasięgu!

Hiszpańska mucha Sex Elixir Premium to suplement, którego celem jest zwiększenie ochoty na seks. Jest to ulepszona wersja afrodyzjaku pod nazwą Sex Elixir. Preparat ten swój skład opiera na formule znanej z legendarnej hiszpańskiej muchy, czyli najmocniejszego afrodyzjaku na świecie! Trzeba wiedzieć, że ten specyfik może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, dzięki czemu może się okazać dobrym sposobem na poradzenie sobie z trudniejszym okresem w związku. Dobrze jest też się w niego zaopatrzyć, jeżeli chce się wprowadzić urozmaicenie do swojej sypialni. Kup już teraz, póki cena jest tak atrakcyjna.

Katandryna zawarta w Sex Elixir Premium sprawia, że do narządów rozrodczych dociera znacznie więcej krwi. W przypadku mężczyzn może to oznaczać polepszenie się potencji, a u kobiet zwiększenie wrażliwości na odbierane bodźce podczas stosunku seksualnego. Co więcej, w przypadku obu płci użytkownicy mogą liczyć na wzrost libido, co przekłada się na niesamowitą ochotę na seks!

Warto wiedzieć, że katandryna jest skutecznym afrodyzjakiem, jednakże w przypadku większych ilości ma właściwości toksyczne, przez co nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki produktu.

W opakowaniu znajduje się 100 ml Sex Elixir Premium. Produkt przetestowano dermatologicznie.

Hiszpańska mucha - jak podawać?

Pół godziny przed planowanym stosunkiem dodaj łyżeczkę (3 ml) afrodyzjaku do napoju.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...