Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

W kilka chwil doznaj potężnej erekcji dzięki niesamowitemu suplementowi PowerMan!

 

Boisz się intymnych zbliżeń bo wiesz, że zdarza Ci się mieć problemy z erekcją? Chcesz cieszyć się seksem na najwyższym poziomie? Rozwiązanie jest bliżej, niż myślisz. Zażywanie PowerMan ma na celu przyniesienie Ci twardej jak skała erekcji, ale również zwiększenie chęci do intymnych zbliżeń i polepszenie ogólnej kondycji seksualnej. Ponadto, stosowanie tego suplementu diety zwiększa poziom libido i przywraca siły witalne.

 

Co więcej, PowerMan jest specyfikiem bezpiecznym, ponieważ jego skład opiera się na naturalnych składnikach. Są to między innymi żeń-szeń, cynk, magnez, nasiona kozieradki, korzeń Sarsaparilla i wiele innych substancji zmieszanych w idealnych proporcjach, przez co możesz liczyć na niezwykłą skuteczność tego wyjątkowego suplementu.

 

PowerMan jest wyjątkowy również z tego względu, że jedna kapsułka swoje działanie utrzymuje nawet przez 24 godziny. Oczywiście nie oznacza to, że będziesz miał trwającą dobę erekcję, ponieważ do tego będziesz potrzebował bodźców seksualnych. Nikt nie powiedział, że działanie tego suplementu kończy się po jednej rundzie. Będziesz miał możliwość uprawiania seksu kilka razy podczas jednej tylko nocy!

 

Opakowanie zawiera 10 kapsułek PowerMan. Produkt został poddany testom dermatologicznym.

 

Sposób użycia:

Zażyj jedną kapsułkę na około pół godziny przed planowanym stosunkiem. Popij dużą ilością wody. Pamiętaj, że nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki produktu.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Polecamy