Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Kup ten wyjątkowy suplement na potencję dla mężczyzn, dzięki któremu poczujesz się niczym bóg sypialni – LOVELY LOVERS POTENCY Spray 50 ml!

Ostatnimi czasy nie jesteś tak sprawny seksualnie, jak kiedyś? Dostrzegasz u sibie brak wzwodu? Chcesz na powrót zyskać możliwości, dzięki którym wzniesiesz swoją partnerkę na wyżyny doznań? Pragniesz zwiększyć swoje doznania podczas seksu? Boisz się, że grozi Ci impotencja? LOVELY LOVERS POTENCY Spray to produkt stworzony dla Ciebie. Jesteś mężczyzną żądnym wrażeń? Chcesz się pozbyć problemów z utrzymaniem erekcji? Stosowanie tego suplementu ma na celu lepsze ukrwienie narządów płciowych, co bezpośrednio przekłada się na silniejszą i dłuższą erekcję, niż dotychczas oraz zwiększenie reakcji na bodźce seksualne. Co ciekawe, przez usprawnienie procesu regeneracji organizmu będziesz w stanie uprawiać seks ze swoją partnerką kilka razy podczas jednej nocy. To wszystko dzięki unikalnej formule preparatu. Naturalne składniki to klucz do efektów w pełnym bezpieczeństwie, a niska cena skłania do zakupu każdego mężczyznę żądnego wrażeń. Sklep La Reina poleca.

Opakowanie zawiera 50 ml LOVELY LOVERS POTENCY Spray. Produkt pomyślnie przeszedł testy dermatologiczne. Chcesz cieszyć się jeszcze większą skutecznością? Zaopatrz się w inne produkty z serii, na przykład LOVELY LOVERS POTENCY Gel 150 ml.

Sposób użycia:

Wstrząśnij opakowaniem, a następnie psiknij 2-3 razy na swojego członka. Później wmasuj płyn na całej jego powierzchni. Poczekaj kilka chwil, aż specyfik zostanie wchłonięty przez skórę. Czynność tę można powtarzać.

*Przed rozpoczęciem kuracji warto przeprowadzić próbę alergiczną. W tym celu nanieś odrobinę preparatu na skórę przedramienia. Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.