Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Masz problemy z libido? Chcesz polepszyć jakość swojego życia erotycznego? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie Twojej ręki – sprawdź nowoczesny suplement diety Libido Therapy! Poprawa libido u Pań jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Efekty tego wyjątkowego suplementu diety można odnotować już po 5 dniach stosowania. Dzięki unikalnej formule będziesz w stanie zwiększyć swoją kondycję seksualną. Stosowanie Libido Therapy w pełni korzystać z cielesnych przyjemności. Nasz sklep gwarantuje satysfakcję, a cena suplementu nigdy nie wzrośnie.

 

Suplement diety Libido Therapy posiada formułę opartą na naturalnych składnikach, przez co jest to specyfik bezpieczny. Będziesz mogła czerpać jeszcze większą satysfakcję z miłosnych zbliżeń ze swoim partnerem. Libido Therapy polepsza także intensywność orgazmu i ułatwia osiągnięcie go. Zażywając ten suplement diety powróci Twoja chęć uprawiania seksu. Ty i Twój partner nie będziecie chcieli opuszczać Waszej sypialni. W składzie specyfiku znajdują się między innymi: L-argina, wapń, Tribulus Terrestris, Catuaba i inne, skuteczne składniki. Weź sprawy w swoje ręce, kup opakowanie Libido Therapy i zyskaj kontrolę nas swoja seksualnością!

Sposób użycia Libido Therapy: Należy zażywać jedną tabletkę dziennie po pierwszym posiłku. Pamiętaj, że nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki produktu.

Opakowanie zawiera 30 tabletek Libido Therapy.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...