Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Dołącz do grona milionów kobiet, które poprawiły swoje libido za sprawą LibiSpray 50 ml!

 

Chcesz poczuć się niczym bogini seksu? Masz ochotę przeżywać jeszcze bardziej intensywne doznania podczas intymnych zbliżeń? Twoje libido ostatnimi czasy jest obniżone? Mamy na to sposób! Wybierz wyjątkowy LibiSpray już teraz. Celem używania tego sprayu jest zwężenie ścian pochwy przez zwiększenie elastyczności mięśni w jej okolicach. Stosowanie tego suplementu może także skutkować znacznym wzrostem libido, lepszą lubrykacją, niesamowitym rozgrzaniem. Co więcej, lepiej ukrwiona pochwa będzie bardziej podatna na odbieranie bodźców, co przełoży się na szybszy oraz bardziej intensywny orgazm.

 

 

 

LibiSpray jest hipoalergiczny. Warto wiedzieć, że ten specyfik swoją skuteczność opiera na unikalnej formule stworzonej z naturalnych składników. Wiadomo, że z wiekiem mięśnie pochwy wiotczeją, jednak zastosowanie odpowiednich suplementów może temu zapobiec! Znów poczujesz się zmysłowa i piękna. L-argina oraz żeń-szeń to składniki od lat znane ze względu na swoje medyczne właściwości. Polepszają one samopoczucie i zwiększają wrażliwość na bodźce. Co więcej, LibiSpray nie pozostawia żadnych plam, ponieważ stworzono go na bazie wody.

 

Opakowanie zawiera 50ml produktu. Specyfik został przebadany dermatologicznie.

 

Sposób użycia:

Spryskaj wargi sromowe oraz łechtaczkę niewielką ilością sprayu i wmasuj, aż specyfik zostanie wchłonięty. Aplikuj produkt około kwadrans przed planowanym stosunkiem.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...