Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Znacznie podnieś swoje libido dzięki wyjątkowemu żelowi marki LOVELY LOVERS – Libido UP 150ml! Nasz sklep oferuje Ci żel, po zastosowaniu którego, spadek libido będzie tylko wspomnieniem.

Chcesz zwiększyć swoje doznania? Pragniesz podnieść poziom swojego libido? Wyjątkowy żel LOVELY LOVERS Libido UP może być rozwiązaniem Twoich problemów. Kup już dzisiaj - w tym żelu kryje się odpowiedź na pytanie jak zwiększyć libido. Ten specyfik jest żelem intymnym, którego celem jest polepszenie ukrwienia miejsc intymnych, wzmocnienie reakcji na seksualne bodźce, zintensyfikowanie orgazmów, polepszenie naturalnej lubrykacji, rozgrzanie narządów płciowych. Co więcej, LOVELY LOVERS Libido UP posiada delikatny, bardzo przyjemny zapach, który pozwoli Ci wprowadzić odpowiednią atmosferę do swojej sypialni! Mało tego, aktywne składniki pozwolą nie tylko kobiecie przeżywać mocniejsze doznania, ponieważ preparat zadziała także na jej partnera! Warto wiedzieć, że za odczuwanie przyjemności w głównej mierze odpowiada dobre ukrwienie stref intymnych, a jeżeli nie jest ono odpowiednie, wtedy zaczynają się problemy z libido. LOVELY LOVERS Libido UP to specyfik, którego skład wpływa na ten czynnik, dzięki czemu można liczyć na piorunujące efekty. Jedna cena, mnóstwo korzyści.

Co więcej, LOVELY LOVERS Libido UP wyprodukowano na bazie wody, dlatego z powodzeniem można go używać jako lubrykanta. Jest to specyfik, który nie zostawia plam. Dobrze się sprawdzi w przypadku zabawy różnego rodzaju gadżetami erotycznymi.

W opakowaniu znajduje się 150 ml LOVELY LOVERS Libido UP! Produkt został przetestowany dermatologicznie.

Sposób użycia:

Nanieś odpowiednią ilość żeli na swoje narządy płciowe. Tę czynność można powtarzać wielokrotnie.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...