Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Nieprawdopodobnie zwiększ swoją rozkosz dzięki stosowaniu niesamowitego suplementu diety – LIBIDIZER!

 

Czujesz, że w Twojej sypialni zagościła nuda? Szukasz sposobu, który pomoże Ci ją stamtąd wygonić? Chcesz odczuwać jeszcze większą przyjemność z intymnych zbliżeń ze swoim partnerem? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie Twojej dłoni! LIBIDIZER to suplement diety, którego aktywne składniki zwiększają poziom libido, zapewniają lepsze ukrwienie miejsc intymnych oraz pozwalają mocniej odczuwać bodźce seksualne, co przekłada się na mocniejsze orgazmy! Nie czekaj, tylko już teraz zmień swoje życie erotyczne na lepsze!

 

Za skuteczność tego niesamowitego preparatu odpowiada specjalna formuła, którą oparto na naturalnych składnikach. Mowa tutaj między innymi o ekstrakcie z dzięgielu chińskiego, który relaksuje oraz polepsza samopoczucie; żeń-szeniu, którego właściwości pobudzające znane są od lat; ekstrakcie z liści Damiana, który znany jest jako silny afrodyzjak, używany jeszcze przez starożytnych Majów.

 

W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek LIBIDIZER. Produkt przeszedł testy dermatologiczne. Warto wiedzieć, że preparat ten otrzymał nagrodę Laur Konsumenta „Odkrycie Roku 2016”! Co więcej, jeżeli chcesz zwiększyć efektywność kuracji zaopatrz się w wyjątkowy LIBIDIZER Gel. Dzięki temu Twoje narządy rozrodcze będą stymulowane zarówno z zewnątrz, jak i wnętrza organizmu.

 

Sposób użycia:

Zażywaj dwie tabletki dziennie, popijając spora ilością wody. Pamiętaj, że nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki produktu (2kapsułki/dzień)!

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Polecamy