Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Zwiększ swoją ochotę na seks oraz szczytuj raz za razem dzięki wyjątkowemu suplementowi – LHX FLAMINA! Zauważ, że Flamina to nie jest viagra dla Pań, tylko wolny od efektów ubocznych suplement diety, którego cena zachęca do zakupu.

Jesteś kobietą, która wie czego chce, jednak nie może tego osiągnąć? Chcesz zwiększyć swoją ogólną sprawność seksualność? Marzysz o namiętnych nocach pełnych orgazmów? Pragniesz zaskoczyć swojego partnera niebywała ochotą na seks? A może zastanawiasz się jakie tabletki na potencję bez recepty nabyć? Nasz sklep ma gotowe rozwiązanie Twoich problemów, które jest bliżej, niż myślisz! LHX FLAMINA to wyjątkowy suplement diety, który został stworzony z myślą o kobietach, które pragną seksu, jednak różne czynniki powodują, że jest to utrudnione lub czasami nawet niemożliwe. Co niesie ze sobą korzystanie z tego suplementu? Stosując LHX FLAMINA możesz liczyć na natychmiastowy wzrost swojego libido, co wspomoże Twoją lubrykację, zwiększy chęć do zbliżenia, a także ułatwi intensywne szczytowanie!

LHX FLAMINA to produkt, który swoją skuteczność zawdzięcza naturalnym składnikom, które od lat są cenione przez swoje prozdrowotne właściwości. Mowa tutaj na przykład o żeń-szeniu syberyjskim, który zaprowadza harmonię w organizmie i uspokaja. L-arginina natomiast zwiększa wydolność organizmu i zmniejsza poczucie zmęczenia. Kofeina niezwykle pobudza i rozgrzewa ciało. Orzechy cola rozgrzewają i zwiększają libido. Kup teraz, a poznasz na nowo swoje ciało.

W opakowaniu znajdziesz 4 tabletki LHX FLAMINA. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Sposób użycia:

Należy zażyć jedną tabletkę na około 30 minut przed planowanym intymnym zbliżeniem, popijając sporą ilością wody. Pamiętaj, że nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki produktu.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.