Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Cobeco Pharma

Pozwól sobie ponownie cieszyć się niesamowitą przyjemnością we własnej sypialni dzięki kroplom Cantha Drops Strong!

 

Chcesz cieszyć się niesamowitymi doznaniami podczas zmysłowych zbliżeń ze swoją drugą połówką? Ostatnimi czasy Twój związek nie jest dobrym przykładem zdrowej, erotycznej relacji? Pragniesz z powrotem tonąć w rozkoszy i szukasz skutecznego rozwiązania? Zastanów się więc nad wyborem Cantha Drops Strong!

 

Zapłońcie we dwoje!

 

Cantha Drops Strong to wysokiej jakości suplement diety, który powstał w oparciu o legendarny afrodyzjak, czyli nic innego, jak hiszpańską muchę. Skład produktu jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Mało tego, suplement ten sprawdzi się wyśmienicie zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Zawarta w nim l-arginina zwiększa dopływ krwi do narządów rozrodczych, co w przypadku Panów może oznaczać mocniejszą erekcję, natomiast u Pań – większe podniecenie i lepsze odbieranie bodźców seksualnych. To dobre rozwiązanie dla par, które chcą ponownie rozpalić swoją relację, a także tych, którzy szukają dodatkowych urozmaiceń. W każdym przypadku Cantha Drops Strong sprawdzi się świetnie.

 

W butelce znajduje się 15 ml Cantha Drops Strong. Produkt spełnia wszystkie wymagane normy jakości.

 

Sposób używania:

Około 30 minut przed stosunkiem seksualnym dodaj nie więcej, jak 15 kropel specyfiku do dowolnego napoju. Substancja pozbawiona jest smaku, dlatego sprawdzi się w każdej konfiguracji z napojem. Nigdy nie przekraczaj dziennej zalecanej dawki produktu, która wynosi 3 ml (około 15 kropel suplementu).

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...