Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.200 kg
Realizacja zamówienia: 3 miesięcy
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Już teraz przetestuj chusteczki opóźniające wytrysk Orgasm Control Wipes!

 

Zdarza Ci się dobiegać do mety zbyt szybko? Chcesz mieć pewność, że doprowadzisz swoją partnerkę do orgazmu? Pragniesz polepszyć swoje życie erotyczne? Rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Orgasm Control Wipes sprawiają, że możliwe jest przedłużenie stosunku seksualnego, przy jednoczesnym zachowaniu mocnej erekcji! To wszystko dzięki lepszemu ukrwieniu miejsc intymnych. Co więcej, stosowanie tych chusteczek zapewnia uczucie chłodu oraz zapobiega wystąpieniu nieprzyjemnych otarć i podrażnień. Ze względu na prostotę użytkowania Orgasm Control Wipes, jest to produkt mniej problematyczny niż odpowiedniki konkurencji względem specyfików opóźniających wytrysk. Mało tego, producent twierdzi, że stosowanie chusteczek daje możliwość przedłużenia stosunku nawet o 40 minut!

 

 

 

Rewolucyjne działanie Orgasm Control Wipes można zawdzięczać unikalnej formule produktu, bazującej na naturalnych składnikach, które od lat znane są ze swojego zastosowania w medycynie. Mowa tutaj na przykład o Mentha Piperita, czyli olejku, który zapewnia efekt chłodu oraz wyciąg z dziurawca, który wpływa na poprawę nastroju. Weź sprawy w swoje ręce już teraz!

 

Opakowanie zawiera 6 hermetycznie zamkniętych chusteczek Orgasm Control Wipes. Produkt został przetestowany dermatologicznie.

 

Sposób użycia:

Odpakuj jedną chusteczkę i delikatnie masuj nią członka. Rób to około kwadrans przed planowanym stosunkiem. Należy pamiętać, że chusteczki są jednorazowe!

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...