Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.200 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Już teraz możesz opóźnić swój wytrysk stosując wyjątkowy Orgasm Control Spray!

Chcesz poczuć się niczym bóg seksu? Pragniesz zostać władcą swojej sypialni? Zdarza Ci się dochodzić zbyt szybko? Możesz rozwiązać swoje problemu już teraz - kup Orgasm Control Spray! Przedwczesna ejakulacja to problem dotykający wielu mężczyzn. Istnieją jednak liczne sposoby, żeby sobie z tym radzić. Między innymi opisywany tutaj produkt, którego skuteczność i cena wręcz zmuszają to jego przetestowania. Orgasm Control Spray może Ci pozwolić nie tylko wytrwać dłużej, ale zachować przy tym twardą niczym skała erekcję. Nie spodziewasz się również, jak mocny może być Twój wytrysk po stosowaniu tego produktu. Sklep La Reina ma ten suplement zawsze w swej ofercie.

 

Jak opóźnić wytrysk naturalnie? Stosowanie Orgasm Control Spray może polepszyć Twoją ogólną kondycję seksualną. Swoją skuteczność produkt opiera na unikalnym składzie, opracowanym przez sztab specjalistów. Co ciekawe, składniki są naturalne, dlatego są również bezpieczne! Specjalne olejki zapobiegają nadwrażliwości żołędzia, przez co przeciwdziałają nadmiernemu pobudzeniu. Twoja kobieta będzie zachwycona!

Dobrze wiedzieć, że aby zwiększyć skuteczność produktu warto jest zaopatrzyć się w inne specyfiki serii Orgasm Control, na przykład chusteczki albo tabletki.

Opakowanie zawiera 15 ml specyfiku w aerozolu. Produkt został przetestowany dermatologicznie.

Sposób użycia:

Wstrząśnij opakowaniem, następnie spryskaj swojego członka około 3-4 razy. Zmętnienie substancji nie zmniejsza skuteczności specyfiku. Pamiętaj, żeby nie używać produktu po upływie 12 miesięcy od pierwszego otwarcia.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...