Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Idealny sposób na intensywny wytrysk! Nie czekaj – wybierz Cum On!

 

Ten wyjątkowy specyfik może sprawić, że Twoja seksualna kondycja wejdzie na nowy poziom!

Cum On to preparat ziołowy, który pozytywnie wpłynie na każdy aspekt Twoich intymnych zbliżeń z partnerką. Stosując ten preparat poprawisz swoją jakość erekcji, zwiększysz objętość wytrysku i moc orgazmów. Sam nie będziesz wierzył, jak skuteczny może być Cum On! Producent głosi, że na efekty możesz liczyć już po pięciu dniach!

 

 

 

Silniejsza erekcja jest na wyciągnięcie Twojej ręki! Nie można zapominać o niesamowitym wpływie Cum On na nasienie. Zwiększy się nie tylko jego objętość, ale też jakość, a także smak! Chcesz móc uprawiać seks kilka razy podczas jednej nocy? Razem z Cum On będzie to możliwe! Unikalna formuła specyfiku jest w pełni bezpieczna, a przy tym skuteczna.

 

Produkt został przebadany dermatologicznie. Nie można zapominać o tym, że Cum On został nagrodzony Laurem Konsumenta.

 

Jak zażywać?

Raz dziennie weź jedną tabletkę i popij obfitą ilością płynu. Pamiętaj, że nie wolno przekraczać dziennej zalecanej dawki.

 

Opakowanie Cum On zawiera 30 tabletek.

 

Pamiętaj, że opisywany specyfik to nie lek, ale suplement diety!

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...