Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Wyjątkowy suplement LOVELY LOVERS DELAY Gel 150ml to gratka dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą opóźnić swój wytrysk! Kup DELAY Gel i dołącz do grona szczęśliwców.

Zdarza się, że dobiegasz do mety zbyt szybko? Chcesz przeżywać seksualne maratony ale kondycja Ci na to nie pozwala? Pragniesz dobrze zaspokajać swoją kobietę? Zastanawiasz się jak można opóźnić wytrysk naturalnie i szybko? Dobrze, że trafiłeś na nasz sklep! LOVELY LOVERS DELAY Gel to suplement w postaci żelu, którego zadaniem jest nie tylko opóźnienie Twojego wytrysku, ale też przyspieszenie regeneracji narządów płciowych, czego efektem jest możliwość przeżywania kilku stosunków jednej nocy! Co więcej, stosując ten specyfik możesz zyskać większą kontrolę nad swoją seksualnością, dodatkowy przypływ sił, a także idealne nawilżenie stref intymnych. Jedna cena, wiele korzyści.

Jak przedłużyć stosunek? Skuteczność LOVELY LOVERS DELAY Gel opiera się na unikalnej formule, która zawiera naturalne produkty, między innymi guaranę, dla zastrzyku energii; kofeinę, dla zwiększenia wydolności fizycznej; mentol, żeby złagodzić podniecenie; olejek peppermint, w celu delikatnego znieczulenia; ekstrakt z liści mentha piperita, aby zyskać uczucie chłodu oraz zahamować rozwój mikroorganizmów i wiele innych. Weź sprawy w swoje ręce już teraz!

Opakowanie zawiera 150ml LOVELY LOVERS DELAY Gel. Produkt został poddany testom dermatologicznym. Co więcej, produkty z serii LOVELY LOVERS DELAY otrzymały Laur Konsumenta „Odkrycie Roku 2014”!

Sposób użycia:

Obróć pompkę do pozycji OPEN, następnie nanieś odpowiednią ilość specyfiku na członka i delikatnie wmasuj na całej długości. Poczekaj, aż substancja zostanie wchłonięta przez skórę.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.