Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Obudź w sobie maratończyka i ciesz się długim oraz satysfakcjonującym stosunkiem dzięki wyjątkowemu suplementowi – Last Longer Spray!

 

Masz ochotę zaskoczyć swoją partnerkę długim i intensywnym seksem? Chcesz znacznie polepszyć swoją kondycję seksualną? Rozwiązanie Twoich problemów może być bliżej, niż Ci się to wydaje. Last Longer Spray to wyjątkowy preparat, który może sprawić, że Twój stosunek przedłuży się nawet pięciokrotnie! Mało tego, stosując ten specyfik będziesz mógł cieszyć się jeszcze mocniejszą erekcją, większa wrażliwością na bodźce seksualne. Dzięki Last Longer Spray zyskasz pełną kontrolę nad swoją seksualnością!

 

Last Longer Spray wybrały już rzesze klientów. Za skutecznością tego suplementu stoi unikalna formuła, która została oparta na naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia składnikach. Mowa tutaj między innymi o dziurawcu czy owsie zwyczajnym. Aktywne produkty zawarte w Last Longer Spray bardzo dobrze wpływają na ukrwienie narządów rozrodczych, przez co możesz liczyć na opisane wyżej efekty! Co więcej, mimo że jest to specyfik znieczulający, to nie wpływa negatywnie na siłę erekcji, wręcz przeciwnie! Już teraz zmień swoje życie erotyczne wybierając ten wyjątkowy preparat.

 

W opakowaniu znajduje się 50 ml Last Longer Spray. Produkt został poddany testom dermatologicznym.

 

Jak stosować?

Przed użyciem wstrząśnij buteleczką. Spryskaj swojego członka 2-5 razy, a następnie delikatnie wmasuj płyn na całej jego długości. Rób to chwilę przed stosunkiem.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Polecamy