Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

ORGASM STOPPER SPRAY 150 ml – czyli wysokiej jakości preparat na opóźnienie wytrysku! Nasz sklep oferuje ten suplement, ponieważ jego stosowanie do zera niweluje szybki wytrysk! Kup i się przekonaj jak niewiele było potrzeba!

Zdarza Ci się docierać do mety zbyt wcześnie? Chcesz przynieść sobie komfort, a partnerce niezwykłą przyjemność? Szukasz sprawdzonego produktu? Liczysz na wysoką jakość? Nasz sklep to dobre miejsce! ORGASM STOPPER SPRAY to preparat, który może znacznie polepszyć jakość Twojego życia erotycznego! Co możesz zyskać? Celem stosowania tego preparatu jest wydłużenie trwania stosunku, zyskanie pełnej kontroli nad swoją seksualnością. Co więcej, możesz liczyć na jeszcze mocniejszą erekcję, ponieważ ORGASM STOPPER SPRAY niezwykle zwiększa dopływ krwi do narządów rozrodczych.

ORGASM STOPPER SPRAY jest w pełni bezpieczny dla zdrowia, dzięki użyciu do jego produkcji naturalnych składników. Jego unikalna formuła została doceniona nawet przez gwiazdy porno, a cena jest z pewnością niższa niż innych niepewnych terapii! Korzystając z tego preparatu będziesz mógł cieszyć się stosunkiem trwającym nawet kilkadziesiąt minut. Przedwczesny wytrysk to problem, z którym boryka się wiele mężczyzn, jednak teraz istnieje na to rozwiązanie! Nie będziesz w stanie wyobrazić sobie swojego życia bez ORGASM STOPPER SPRAY! Nie czekaj, tylko już teraz zaskocz swoją partnerkę i kup ten wyjątkowy specyfik.

W opakowaniu znajduje się 50 ml ORGASM STOPPER SPRAY. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Sposób użycia:

Wstrząśnij butelkę przed użyciem. Spryskaj swojego członka około 2-3 razy a następnie delikatnie wmasuj płyn. Rób to na kilka chwil przed stosunkiem.

Preparat należy przechowywać w miejscu suchym i chłodnym.

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.