Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: YESforLOV

Jeżeli jesteś na tropie zapachu, który pozostawi po Tobie dobre wrażenie pozwól, aby woń przemówiła sama za siebie. Randka z chłopakiem? Rocznica z mężem? Być może spotkanie w sprawie o nową prace. Bez względu na okoliczności perfumy Rejouissance Women od producenta YESforLOVE pozostawią wyraźny ślad po Twojej obecności. 

Dzięki połączeniu cytrusowego aromatu przeplatającego się ze słodkimi owocami, pozostawisz za pośrednictwem tych perfum dosłowny mętlik w głowie. Francuski producent, nawiązujący serią zapachów do odczucia miłości, doskonale odzwierciedlił ją w swoim pachnidle. Ogromne wrażenie robi przede wszystkim trudny do opisania, ale przyjemny zapach. Przy pierwszym wdechu, woń zdaje się być słodka niczym świeżo kwitnące owoce, jednak w mgnieniu oka przeistacza się w kwaskowaty zapach cytrusowych owoców.

Tak głębokie doznanie zapachowe nie pozostaje jednak zamknięte w dualistycznym odczuciu. Oprócz zapachu słodyczy przemienianej z cytrusami, perfumy pozwalają odczuć poboczną gamę daktyli, wanilii, jak i śliwki, co pozwala nam odnieść się do charakterystycznych, znanych już smaków.

Sklep oferujący perfumy marki YESforLOVE to nie tylko doskonałe miejsce dla kobiet poszukujących świeżych, nieznanych sobie dotąd doznań zapachowych. Jeżeli jesteś mężczyzną, który nie sprecyzował jeszcze swojego pomysłu na prezent dla ukochanej, spraw jej niespodziankę trudną do prędkiego wyrzucenia z pamięci. Urodziny, rocznica, być może awans w pracy? Kup kobiecie perfumy Rejouissance.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Polecamy