Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: YESforLOV

Na co dzień towarzyszą nam różne wonie, mniej lub bardziej przyjemne dla naszych nosów. Zastosowanie zachęcającej mieszanki zapachowej może zdecydowanie pomóc w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną. Perfumy dla mężczyzn stanowią zazwyczaj mocne i wyraziste połączenia, które mają wywrzeć wrażenie na żeńskiej części otoczenia. Odpowiednio skomponowana mieszanka dodaje jej użytkownikowi niekłamanego czaru i pewności siebie, tak przydatnych w relacjach damsko-męskich. Perfumy Rejouissance marki YESforLOV to wybór dla prawdziwego mężczyzny, który chce uaktywnić swą naturę zdobywcy.

W 100 mililitrowym flakoniku można odnaleźć starannie wyselekcjonowaną mieszankę ziół korzennych oraz działających na kobiece zmysły nut roślinnych. Ostry pieprz i energetyczna bergamotka wzmagają u pań uczucie pożądania i chęć wtulenia się w silne męskie ramiona.  Szafran, jedna z najdroższych przypraw świata, ma cenne właściwości, które powodują, iż jest bardzo mocnym afrodyzjakiem. Całości kompozycji dopełniają śliwka Patchouli, fasola Tonka, bursztyn i zmysłowa wanilia, które wywołują ochotę na spędzenie romantycznych chwil sam na sam, więc spełnią swe zadanie w zaciszu alkowy. Mężczyzna otulony takim zapachem będzie kusił, uwodził, przyciągał pożądliwe spojrzenia licznych pań i brylował w każdym towarzystwie. Użytkownicy perfum Rejouissance jawią się jako bardziej pociągający i tajemniczy. Kobiety lubią mężczyzn władczych, którzy wiedzą, czego chcą i przy których można poczuć się bezpiecznie, a nuty zapachowe oferowane przez nasz sklep pomagają także uwypuklić naturalny męski powab, kamuflowany czasem przez nieśmiałość i konwenanse.

 Z tymi perfumami poczujesz się pewnie w swojej skórze oraz komfortowo, jak nigdy dotąd, nawet, jeśli wcześniej problemy sprawiało Ci zwykłe zagajenie rozmowy z nowo poznaną osobą. Kup i przetestuj pikantną mieszankę zapachów, która zapewni Ci powodzenie u kobiet i satysfakcję z własnej atrakcyjności.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Polecamy