Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: BTB

Jak działa BTB for Men?

Sześć feromonów ludzkich zawartych w BTB for Men podkreśli nie tylko Twoją osobowość, ale wpłynie także na to, jak będziesz postrzegany przez swoje otoczenie  Odpowiednia kompozycja składników poprawi nastój każdej kobiety. Sprawi, że będą bardziej zrelaksowane i beztroskie przy Tobie. Stosowanie BTB zachęci Panie z Twojego otoczenia do flirtowania i fizycznych zbliżeń. To nie wszystko! BTB for Men wpłynie również na Ciebie, wywołując poczucie pewności siebie. Nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich stanie się mniej problematyczne. Zarówno Ty jak i Twoje libido będziecie bardziej pobudzeni. Innymi słowy BTB for Men to mieszanka, która zagwarantuje pobudzenie Tobie i płci przeciwnej!

Ponieważ BTB for Men to bezwonne feromony, pozbawione dodatków zapachowych, można je dowolnie stosować  ze swoimi ulubionymi perfumami i wodami kolońskimi. Wystarczy kilka kropel naniesionych na nadgarstki i szyję, by Twój zapach nabrał nowego, bardziej wyrazistego wymiaru.

Co zawiera BTB for Men?

Każda buteleczka o objętości 10ml zawiera sześć starannie wyselekcjonowanych feromonów, wywierających wpływ na płeć przeciwną. BTB for Men zostały tak skomponowane, aby podkreślić atrakcyjność, wywołać zauroczenie i sprawić, by ludzie znajdujący się w Twoim otoczeniu dobrze się czuli. Niewielki rozmiar opakowania nie stanowi żadnych ograniczeń transportowych, przez co BTB for Men możesz mieć zawsze ze sobą.

Feromony BTB są dedykowane dla mężczyzn. To sprawdzona mieszanka feromonów, wzbogacona dodatkowo o  nowo odkryte związki. Androstenon oraz Androsteron uwypuklą Twoją męskość oraz postrzeganie Cię jako lidera. Alfa-Androstenol i Androstanon sprawią, że pozyskiwanie zaufania nie będzie stanowiło większego problemu. Androstadienon natomiast wywiera uspokajający wpływ na kobiety. Poprawiając samopoczucie Pań, wpływa na nie także pobudzająco w sytuacjach intymnych.

Nasz sklep oferuje produkt w niskiej, okazyjnej cenie, a dodatkowo otrzymujesz gwarancję jakości. Kup teraz!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...