Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: BTB

BTB (10ml) 

Przyciąganie, atrakcyjność, pewność siebie oraz seksapil składają się na cechy idealnej kobiety. Aby móc się nią stać i przestać narzekać na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, warto jest zdecydować się na zastosowanie feromonów, które sprawią, że z osoby nieśmiałej, bez powodzenia można stać się prawdziwą gwiazdą i z łatwością nawiązywać kontakty z mężczyznami. Nowe metody flirtu, pozytywny odbiór na spotkaniach biznesowych czy też bycie duszą towarzystwa stoi otworem dla kobiet, które zdecydowały się na feromony. Na efekty, wynikające z ich używania nie trzeba długo czekać. Działają od razu, przyciągając każdego mężczyznę.

Jak działają feromony? BTB to feromony bezzapachowe, których forma w postaci koncentratu powoduje jeszcze większą moc doznań. Nutą przewodnią w tym specyfiku jest esencja zapachu prawdziwej i płodnej kobiety, dzięki czemu nie będziesz mogła odpędzić się od adoratorów. Feromony działają jak afrodyzjak, toteż znacznie poprawiają życie seksualne. Mimo, iż nie są wyczuwalne na skórze to oddziałują na zmysł węchu ludzi wokół. Nie zdają oni sobie jednak sprawy, że są pod wpływem feromonów.  

Koncentrat BTB aplikuje się przy pomocy zakraplacza, nakładając od jednej do sześciu kropel na skórę. Miejsca, w  których warto jest to zrobić to: szyja, dekolt, nadgarstki i zgięcia łokciowe.

Jedną z wielu zalet, wynikającą ze stosowania feromonów jest ich działanie jako niewidzialnego afrodyzjaka. Możesz dzięki temu zyskać zupełnie nowy wymiar życia seksualnego czy to z obecnym, czy przyszłym partnerem. Wprowadzisz powiew świeżości, tajemnicy i napięcia do sypialni, co z pewnością będzie zbawiennie oddziaływało na Wasze relacje.   

Cena feromonów jest zależna od ich rodzaju, działania i pojemności, jednak nasz sklep oferuje te specyfiki w niezwykle korzystnych kwotach, dzięki czemu każda kobieta będzie mogła zdecydować się na ich zakup. Nie masz więc na co czekać - jak najszybciej kup feromony BTB, które sprawią, że staniesz się liderką w grupie, a płeć przeciwna nie będzie mogła oderwać od Ciebie wzroku.

W skład BTB wchodzą takie feromony jak Estratetraenol (ma wpływ na poprawę nastroju zarówno kobiet jak i mężczyzn), Androstenol (wytwarza aurę witalnej energii i powoduję zwiększoną chęć kontaktów towarzyskich), Androstadienon (podnosi pewność siebie u kobiet) i Kopuliny (wzrost zainteresowania mężczyzn).

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...