Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Czy feromony to specyficzny rodzaj perfum? Nie do końca. Feromony to substancje, oddziałujące na naszą podświadomość. Wytwarzane przez naszą skórę służą wysyłaniu niewerbalnych komunikatów, głównie podczas komunikacji damsko-męskiej. To dzięki nim stajemy się atrakcyjni dla płci przeciwnej, jako potencjalni partnerzy. Dodatkowo, feromony sprawiają, że inni postrzegają nas jako osoby godne zaufania, będące liderami, o stosunkowo silnym autorytecie. 

Chcesz sięgnąć po feromony, aby przekonać się o ich niezwykłym działaniu? 

Miyoshi Miyagi o nazwie INSTINCT to unikalny zapach o pojemności 50ml, przeznaczony dla mężczyzn, pragnących korzystać z efektów, jakie daje korzystanie z feromonów.

Feromony zapachowe z linii INSTINCT przeznaczone są do używania ich o każdej porze dnia, zawsze wtedy, kiedy będziesz chciał skorzystać z ich wyjątkowych właściwości. Dzięki korzystaniu z tego zapachu, będziesz wyraźnie atrakcyjniejszy dla płci przeciwnej, która stanie się bardziej otwarta i skora do flirtu. Kompozycja zapachowa, użyta do produkcji tego produktu, jest nasycona erotyzmem. Feromony podniosą twoją pewność siebie i sprawią, że kobiety nie będą w stanie Ci się oprzeć. 

Świadome korzystanie z produktów zawierających feromony, pozwala na kreowanie swojego wizerunku, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Produkt zawiera feromony takie jak Androstenol, Androstenon i Alpha-Androstenol. Unikalna kompozycja zapachowa stworzona przez Miyoshi Miyagi to połączenie tajników perfumeryjnych, z nowoczesną technologią. Efektem jest produkt o wyrazistym, męskim zapachu, pozwalającym jednocześnie na wpływanie na sposób, w jaki otoczenie odbiera osobę, która go używa. W eleganckim flakonie, zamknięte zostały feromony, wraz z zapachem paczuli, wetiweru i skórzanych akordów. Dodatkowo, w kompozycji zapachowej odnajdziemy również liście fiołka, goździków i drzewa sandałowego. Wyczuć można również subtelne akcenty mandarynki, miodu i bergamotki.

Nasz sklep oferuje niską cenę i gwarancję najwyższej jakości. Kup już teraz!

Pojemność 50ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.