Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Perfumy z feromonami Miyoshi Miyagi Instinct (5ml) 

Niezależnie od wieku i pozycji społecznej każdy mężczyzna pragnie być dostrzegany czy to przez inne kobiety, czy mężczyzn. Jest to możliwe dzięki użytkowaniu feromonów, na których efekty działania długo nie trzeba czekać. 

Miyoshi Miyagi Instinct to zapachowe feromony, w których tradycja perfumeryjna łączy się z nowatorskimi rozwiązaniami. Połączenie tych cech sprawia, iż otrzymujemy produkt fenomenalny, o mocnym działaniu i wysokim stężeniu wszelkich substancji. Szeroka gama zapachowa zawiera w sobie nuty pochodzące z paczuli, wetiweru, liści fiołka, goździków, drzewa sandałowego, mandarynki, bergamotki oraz miodu. Złożoność tej kompozycji wpływa na oryginalność tego produktu i zapewnia o jego genialnym działaniu. 

Feromony sprawiają, że stajesz się osobą otwartą, sympatyczną i kipiącą seksapilem. Działają jak najlepszy afrodyzjak i napędzają napięcie seksualne, dzięki czemu kontakty z płcią piękną są uproszczone. Kobiety same będą zwracać na ciebie uwagę, nie będziesz się mógł od nich odpędzić, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie seksualne i miłosne. Feromony możesz stosować również będąc już w związku, gdyż nadadzą one pikanterii i powiewu świeżości w życie intymne z Twoją partnerką.  

Jako, że specyfik ten utrzymuje się na ciele przez wiele godzin jest on niezwykle wydajny. Nowatorskość feromonów Miyoshi Miyagi Instinct sprawia, że koniecznie musisz mieć ten specyfik w swoim domu, dlatego nie czekaj dłużej i kup ten genialny produkt. Nasz sklep to zawsze wysoka jakość produktów, szybka wysyłka i konkurencyjna cena.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...