Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Bezwonne feromony męskie to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy chcą wprowadzić nową jakość do swojego życia seksualnego. Aby osiągnąć zamierzony skutek, najlepiej sięgnąć po sprawdzony i godny zaufania produkt.

Sklep La Reina poleca Miyoshi Miyagi Pure, czyli idealnie skomponowany koncentrat feromonów. Minimalistyczne i jednocześnie bardzo eleganckie opakowanie skrywa w swoim wnętrzu mieszankę, dzięki której staniesz się wytrawnym i świadomym swojego uroku uwodzicielem. Bezzapachowe feromony Miyoshi Miyagi Pure zawierają Androstenol, Androstenon oraz Alpha-Androstenol. Być może są to tajemniczo brzmiące nazwy, jednak to właśnie dzięki nim oferowany przez nas produkt tak skutecznie budzi kobiece pożądanie. Jego działanie będzie jeszcze intensywniejsze, gdy dodatkowo zastosujesz swoją ulubioną wodę perfumowaną. Warto wiedzieć, że bezwonne feromony można łączyć z produktami takimi jak perfumy czy woda po goleniu.

Kup Miyoshi Miyagi Pure i wzmocnij swoją męską siłę nie tylko w sferze seksualnej. Bezwonne feromony zadziałają na wszystkie osoby, z którymi będziesz wchodził w interakcje. Ich stosunek do Ciebie będzie pełen szacunku i uznania, ponieważ dzięki stosowaniu feromonów wzrośnie Twoja charyzma i przebojowość. Feromony to substancje, które mogą okazać się tajną bronią w odnoszeniu sukcesów zawodowych i zjednywaniu sobie innych ludzi. Zdecydowanie nie jest to efekt placebo, a działanie potwierdzone opiniami naukowców. 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w buteleczkę Miyoshi Miyagi Pure dla mężczyzn? Estetyczne opakowanie i korzystna cena niewątpliwie zachęcają do zakupu. Najistotniejsza jest jednak wyjątkowa skuteczność feromonów, dzięki której Twoje życie zmieni się na lepsze.

Pojemność: 50 ml

Sposób użycia: aplikuj bezwonne feromony na czystą i suchą skórę w miejscach takich jak nadgarstki, szyja oraz obszar za uszami. Ilość produktu należy dopasować indywidualnie. Najlepiej zacząć od minimalnej dawki, która wynosi 1-2 psiknięcia. Możesz również zaaplikować feromony w okolicy ust i nosa - wtedy wydychane powietrze ułatwi rozprzestrzenianie się substancji zawartych w Miyoshi Miyagi Pure.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.