Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Bezzapachowe, w skoncentrowanej dawce i w atrakcyjnym opakowaniu. Tym charakteryzują się oferowane przez nasz sklep feromony Miyoshi Miyagi Pure 15ml. 

Jeżeli poszukujesz działającego na kobiece zmysły produktu, jeśli chcesz dodać sobie pewności siebie i śmiało stawiać kroki w każdej dziedzinie życia, to kup te feromony i sam przekonaj się co do ich skuteczności. Cena, którą oferuje nasz sklep, za flakonik o pojemności 15 ml jest adekwatna do jakości produktu.

Feromony bezzapachowe wywodzące się z linii Pure, to specjalnie wyselekcjonowane i bardzo starannie dobrane związki połączone w jeden koncentrat. Wybierając tą opcję można mieć pewność, że produkt szybko zadziała i jednocześnie świetnie skomponuje się z zapachem męskiego ciała. Sam fakt, że feromony są bezwonne umożliwia wykorzystywanie do nich ulubionych perfum. Panowie mający sprecyzowany gust i posiadający ukochane perfumy nie muszą z nich rezygnować. Aplikacja feromonów jest niezwykle prosta. Buteleczka została wyposażona w wygodny atomizer, a jej pojemność sprawia, że zawsze można ją mieć pod ręką. Wystarczy schować flakonik do plecaka, spodni czy marynarki. 

Producent celowo zdecydował się na umieszczenie bezwonnych feromonów w małej buteleczce. Niewielkie opakowanie nie oznacza bowiem słabej wydajności. Jest wręcz odwrotnie. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że do aplikacji wystarczy użyć dosłownie jednej lub kilku kropli. Związki feromonów połączą się z zapachem męskiej skóry i w ten sposób zaczną oddziaływać na kobiece zmysły. 

Panowie korzystając z silnych feromonów Miyoshi Miyagi Pure dodadzą sobie odwagi i pewności siebie. Będą cieszyć się wyjątkowym zainteresowaniem ze strony pań i łatwiej im będzie nawiązywać relacje damsko- męskie. 

Niemniej jednak, linia Pure działa nie tylko na kobiety, ale także na mężczyzn. Panowie podświadomie będą czuli, że ich rywal jest silniejszy, pewniejszy i godniejszy zaufania, a co za tym idzie szybciej mu ustąpią i lepiej będą się z nim dogadywać. Używanie feromonów wpływa na życie zawodowe i osobiste.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...