Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Miyoshi Miyagi Pure 5ml, to bezwonny koncentrat feromonów dedykowanych dla mężczyzn. 

Słyszałeś kiedyś o pozytywnym wpływie feromonów na ludzki organizm? Wiesz, że każdy z nas wydziela inny zapach, który może być atrakcyjny dla płci przeciwnej? Jeśli do tej pory nie miałeś powodzenia u kobiet, to nasz sklep poleca Ci skoncentrowaną dawkę feromonów. Niech nie zwiedzie Cię brak zapachu i mała pojemność flakonika. Produkt został stworzony przez renomowaną markę, wielokrotnie był testowany i stanowi połączenie silnych związków feromonowych, które będą sprawiać, że Twoja osobista aura od razu po aplikacji koncentratu stanie się bardziej przyjazna dla innych.

Jeśli przekonałeś się do tego produktu, to kup go od razu i na własnej skórze wypróbuj jego działanie. Proponujemy Ci flakonik o pojemności 5 ml, którego cena na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

Jeżeli jednak dalej zastanawiasz się nad tym w jakich sytuacjach można wykorzystywać działanie bezwonnych feromonów, to wiedz, że pomogą Ci one nie tylko w życiu osobistym. Nie jeden raz udowodniono już, że feromony wpływają także na powodzenie w biznesie i wielu innych dziedzinach życia. Mężczyzna, który skropi się zaledwie kilkoma kroplami feromonów będzie pewien siebie, a jednocześnie będzie wzbudzać zaufanie. Panowie z Twojego otoczenia poczują do Ciebie respekt, a załatwienie jakiegoś ważnego kontraktu czy zdanie egzaminu będzie po prostu łatwiejsze.

Miyoshi Miyagi Pure 5ml są kompozycją silnie działających i bezwonnych feromonów umieszczonych w małej buteleczce z atomizerem. Produkt ten zawsze możesz mieć pod ręką. Schowaj go do kieszeni spodni i użyj wtedy, gdy uznasz to za stosowne. Wybierając tą bez zapachową wersję nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych perfum. Feromony zaaplikuj po prostu na skórę na szyi, klatce piersiowej czy na nadgarstkach, a następnie użyj swojego ukochanego zapachu. 

Już po pierwszej aplikacji na własnej skórze odczujesz zainteresowanie płci przeciwnej. Panie będą chętnie z Tobą rozmawiać i z przyjemnością dadzą zaprosić się na randkę.

Nasz sklep oferuje produkt w niskiej, okazyjnej cenie, a dodatkowo otrzymujesz gwarancję jakości. Kup teraz!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.