Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Miyoshi Miyagi

Perfumy Instinct od marki Miyoshi Miyagi stanowią wybuchową kombinację zapachów i feromonów. Wypróbuj sama i doświadcz nowych sensualnych doznań.

Sięgnij po tajemnice uwodzenia prosto z Japonii w połączeniu z biotechnologią zachodu. Miyoshi Miyagi, uznany na całym świecie projektant mody, zdecydował się na stworzenie wyjątkowej linii perfum, która potrafi zdziałać cuda. To niezwykle połączenie korzenno-słodkich nut aromatycznych sprawi, że staniesz się przebojową kobietą, której każdy chce słuchać.

Co to są feromony? Feromony to niezwykle silne związki występujące w przyrodzie. Dzięki nim przez tysiące lat zwierzęta jak też ludzie dobierały się w pary. Z czasem jednak staliśmy się coraz słabiej na nie wyczuleni. Przyczyniły się do tego zmiany cywilizacyjne i chemiczne środki do codziennej higieny. Odczucie feromonów u drugiej osoby jest coraz mniej możliwe. Dlatego też inicjatywa takich twórców jak Miyoshi Miyagi, którzy postanowili przywrócić pierwotne instynkty.

Dzięki feromonowym perfumom Instinct Twoje możliwości są nieograniczone. Pytasz jak działają feromony? Kup i przekonaj się, jak ludzie zaczynają na Ciebie reagować. Będziesz kobietą, której się słucha. Poszanowanie, autorytet i zdolność przekonywania to atut, które zagwarantują Ci sukces nie tylko w związku. Wykorzystaj perfumy, jako tajną broń również w relacjach biznesowych. Dzięki nim będziesz łatwiej nawiązywała nowe znajomości, a rozmowy negocjacyjne, czy z przełożonymi pójdą Ci o wiele sprawniej. Zdobądź upragnionego mężczyznę i lepszy status społeczny oraz sukces zawodowy. Pewność siebie przyjdzie już z łatwością.

Kupuj perfumy tylko od sprawdzonych producentów jak Miyoshi Miyagi. Nasz sklep zapewnia Ci bezpieczny zakup, w którym cena odpowiada jakości. Aplikuj perfumy Instinct raz dziennie, aby zobaczyć efekty. Wybieraj strategiczne miejsca takie jak: dekolt czy nadgarstki. Produkt jest niezwykle wydajny i posłuży Ci na długo.

W perfumach możesz wyczuć kilka nut aromatycznych, przede wszystkim zaś: przyprawy korzenne, jaśmin, wanilia, piżmo, ambra, drzewo sandałowe oraz owoc kumquat. Taka receptura wzmacnia sensualne działanie feromonów i pozostaje z Tobą na cały dzień.

Pojemność: 50 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.