Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: NPA

Masz poczucie, że jesteś niewidzialny dla kobiet, brak Ci pewności siebie? Od dzisiaj to się zmieni. Mamy dla Ciebie produkt światowej klasy - bezzapachowe feromony dla mężczyzn w formie koncentratu. Krajem bezpośredniego importu jest Republika Południowej Afryki. Oferowany produkt wykazuje dużą popularność na rynku zachodnim, jest niezwykle doceniany przez klientów Stanów Zjednoczonych. Jest również najlepiej sprzedającym się koncentratem feromonów. Proponujemy Ci wysoką jakość oraz skuteczność za bardzo niską kwotę. NPA (New Pheromone Additive) jest doskonałym wyborem dla osób, którym temat feromonów jest obcy, ponieważ cieszy się wśród nich mianem niepokonanego lidera. Swój sukces zawdzięcza zawartości najsilniejszych znanych człowiekowi substancji, które inicjują fizjologiczne zmiany w jego zachowaniu.

Fenomen działania feromonów NPA

Bezwonne feromony NPA występują w postaci koncentratu o najwyższym stężeniu w wysokości 0,048% (0.48mg/ml), opartego na najwyższej jakości związkach (czystość ponad 98%). Działanie substancji głównej - Androstenonu wzmacniają dwa silne feromony, które nie zostały ujawnione przez producenta. Dzięki temu zostaniesz zauważony zarówno przez kobiety, które będą Cię postrzegać jako silnego i stanowczego, jak i przez mężczyzn, u których będziesz wzbudzać respekt. U trenujących sztuki walki może wywołać w przeciwnikach strach i uległość. Nie należy jednak nadużywać feromonów, żeby nie wzbudzić agresji u odbiorców. Dzięki feromonom NPA wzrośnie również Twoja samoocena i pewność siebie. Staniesz się mężczyzną towarzyskim i przebojowym, uwodzicielem znajdującym się w centrum uwagi. Zyskasz wizerunek człowieka wyróżniającego się i godnego zaufania. Szybko zauważysz efekty w życiu towarzyskim oraz zawodowym.

Jak stosować NPA?

Koncentrat należy zmieszać ze swoimi perfumami. Flakon posiada specjalny zakraplacz, dzięki któremu można przelać substancję do nawet 30 ml własnych perfum. Produkt można stosować bezpośrednio na ubrania lub skórę, jednak maksymalnie 2 krople. Flakon jest bardzo wydajny i wystarcza nawet na wiele tygodni używania.

Opakowanie zawiera około 100 kropel w 5 ml szklanego flakonu z zakraplaczem. W jednej kropli aplikujemy 36 mcl płynu i 17 mcg feromonów. Ogólna zawartość feromonów we flakonie jest równa 2.4 mg. W składzie znajdziemy Androstenon oraz dwie nieujawnione przez producenta substancje.

Kup sprawdzone feromony NPA, które oferuje nasz sklep, i już dziś odmień swoje życie! Cena produktu jest adekwatna do jego jakości

Producent: LaCroy Chemicals, Republika Południowej Afryki

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...