Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 miesięcy
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Bezwonne feromony damskie NPA Touch od LaCroy Chemicals to tajna broń skutecznej kusicielki. Kup i przekonaj się o potędze feromonów. Zmień zachowanie innych wobec Ciebie i zmień swoje życie.

Czy Twoje alter ego też jest bardzo pewne siebie i zdobywa wszystko, co tylko chce? A co jeżeli sama możesz się taka stać? Nawet jeżeli na co dzień jesteś szarą myszką, istnieją sposoby, aby zamienić Cię w prawdziwą kusicielkę. Z pomocą przychodzą tutaj feromony – naturalne, bezwonne związki lotne, mające możliwość wpływania na ludzką świadomość. Użyj NPA Touch, aby być otoczona ich mgiełką. Dzięki temu staniesz się zauważoną i słuchaną kobietą, która wzbudza autorytet.

Jak stosować feromony NPA Touch? To banalnie proste. Jedno psiknięcie to jedna aplikacja. Dokładnie tylko tyle wystarczy, aby otrzymać optymalną dawkę feromonów na swoje ciało. Z racji, iż NPA Touch to bezwonny koncentrat, bez problemu można go zmieszać z ulubionymi perfumami. Pamiętaj jednak o proporcjach. Co za dużo to niezdrowo. Również w tym przypadku. Nieoptymalna dawka feromonów, może spowodować negatywne reakcje na Twoją osobę. Pojedyncza aplikacja będzie jak najbardziej odpowiednia. Dobrze jest używać NPA Touch w ciepłych, strategicznych miejscach takich jak: przeguby rąk, nadgarstki, szyja, albo dekolt. Dzięki temu woń feromonów zostanie z nami na dłużej i będzie uwalniała sie stopniowo. Tym sposobem nawet na tłocznej dyskotece, zostaniemy zauważone.

NPA Touch jest wyjątkowym koncentratem ze względu na swoją specjalną recepturę. Drugiej takiej próżno szukać na rynku. W składzie znajdziemy takie silne, damskie feromony jak estratetraenol i dwa inne, chronione patentem przez producenta. Dzięki temu nikt nie będzie w stanie się Tobie oprzeć i staniesz się prawdziwą panią swojego losu. Furtka do ludzkich umysłów jest przed Tobą otwarta, to od Ciebie zależy, jak wykorzystasz nadarzającą się okazję. Sięgnij po swoje marzenia i wypróbuj NPA Touch. Nasz sklep daje Ci gwarancję oryginalnego produktu od sprawdzonego producenta, gdzie cena zawsze podąża za jakością.

Pojemność: 12 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy