Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: NPA

Szukasz sposobu na zwiększenie swej atrakcyjności oraz przede wszystkim pewności siebie? Chciałabyś stać się duszą towarzystwa i kobietą, dla której mężczyźni byliby gotowi skoczyć w ogień? Marzysz o randkowaniu i licznych propozycjach wieczornych wyjść? Kup naturalny preparat w kroplach, który sprawi, że z kopciuszka i szarej myszki przeistoczysz się w wampa, oraz kobietę sukcesu! 

Feromony znane na całym globie pod nazwą NPA, czyli New Pheromone Additive robią furorę także w Polsce, a ich wyjątkowo niska cena ułatwia dostęp do produktu każdej kobiecie. Sklep z naturalnymi substancjami, oddziałującymi pozytywnie na układ limbiczny ludzi z naszego otoczenia, serwuje codzienną dawkę luksusu na każdą kieszeń. 

Jak działają feromony? Feromony bezwonne wywierają skutki, zarówno w naszej świadomości, jak i w świecie zewnętrznym. Budują naszą pewność siebie i pozwalają przełamać wszelkie blokady, zwłaszcza związane ze stosunkami interpersonalnymi. Dla otoczenia jesteśmy natomiast wyjątkowo kuszące i uwodzicielskie. I to wszystko można osiągnąć dzięki zaledwie 2 kroplom preparatu stosowanym przed ważnym spotkaniem, czy imprezą. Wydajny flakonik zawiera około 100 kropel, co gwarantuje długotrwałe stosowanie. Poza tym, feromony można zmieszać ze swoimi ulubionymi perfumami. Koncentrat feromonów zawiera bardzo mocne stężenie substancji (Estratetraenol oraz 2 strzeżone składniki aktywne), aż 0,048% (0.48mg/ml), dlatego ważne jest, by nie przekraczać zalecanej jednorazowej dawki.

Jeśli jeszcze nie miałaś do czynienia z produktami tego typu, z pewnością poczujesz kolosalną różnicę. Użytkowniczki NPA nigdy nie podpierają ścian, lecz w pełni uczestniczą w każdej zabawie, podczas przyjęć oraz imprez okolicznościowych. Dzięki feromonom poczujesz niczym modelka na wybiegu, za którą z podziwem oglądają się wszyscy. Nie opędzisz się od adoratorów oraz zagorzałych miłośników twojego naturalnego piękna! Efekt przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania, zapewniając znaczącą poprawę jakości i komfortu codziennego życia. Weź sprawy w swoje ręce i przetestuj działanie tych magicznych kropelek!

Pojemność: 5ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...