Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 tygodni
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Casual

Perfumy z feromonami Casual Blue od marki WPJ International, to zaskakujące połączenie sensualnych nut aromatycznych z pociągającymi feromonami. Nie pozwól czekać nadarzającym się okazjom i wypróbuj moc innowacyjnych perfum.

Czym kobiety kierują się przy wyborze mężczyzn? Chociaż wydawać by się mogło, że prym wiodą takie atuty, jak atrakcyjny wygląd czy charyzma, są jeszcze inne istotne rzeczy. Badania wykazały, że aparycja to nie jest główny czynnik w przypadku kobiet, jak też mężczyzn. To, co decyduje przy wyborze, to aura drugiej osoby. Nasz mózg podświadomie wybiera ludzi, którzy wytwarzają wokół intrygującą atmosferą. Odpowiadają za nią feromony. Dla ludzkiego węchu są niewyczuwalne, jednakże receptory mózgowe są bardzo na nie czułe. Jako naturalne związki lotne są dosyć słabe, aby wzmocnić ich skuteczność, warto użyć wersji syntetycznej. W połączeniu z perfumami, jak w Casual Blue, mogą dać zaskakujące rezultaty.

Kup Casual Blue i sprawdź, jak łatwo możesz zdobyć serce upragnionej kobiety. Feromony sprawią, że będziesz w oczach kobiet jeszcze bardziej atrakcyjny i seksowny. W oczach zaś innych mężczyzn zdobędziesz szacunek oraz uznanie. Zwiększenie autorytetu pozwoli Ci nie tylko na sukces w relacjach uczuciowych. To również otwarta droga do awansu lub podwyżki. Ludzie będą chcieli z Tobą rozmawiać i poświęcać Ci uwagę. Zyskasz pewność siebie w rozmach z partnerami biznesowymi i z przełożonymi. Polepsz swoje życie, dzięki tak prostym i skutecznym metodom, jakimi są feromony. Casual Blue to nie tylko intrygujący zapach, to klucz otwierający ludzkie umysły.

Wystarczy niewielka ilość dziennie, aby kobiety patrzyły nas inaczej. Zaaplikuj je przed ranką na szyi, przegubach rąk czy na nadgarstkach. Dzięki temu esencja będzie dłużej wyczuwalna na skórze. Casual Blue to produkt wysokiej jakości. Konkurencyjna cena odpowiada wydajności. Jeden flakonik może nam długo posłużyć. Kupuj tylko ze sprawdzonych miejsc. Nasz sklep zadba o Twoją satysfakcję z osiągniętych rezultatów.

Pojemność: 50 ml

Zapach zbliżony do Chrome Azzaro.

Nasz sklep oferuje niską cenę i gwarancję najwyższej jakości. Kup już teraz!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...