Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Casual

Chcesz osiągnąć sukces i skupić uwagę kobiet na sobie? Sięgnij po perfumy z feromonami dla mężczyzn Casual Green marki WPJ Internatonal. Dzięki nim staniesz się prawdziwym samcem alfa.

Każdy z nas pragnie wzbudzać podziw oraz szacunek. Jak się okazuje atrakcyjność to nie tylko wygląd. Istnieją czynniki, które działają na nas, a my nie jesteśmy nich świadomi. Należą do nich feromony. Te bezzapachowe związki lotne są produkowane przez każdy żyjący organizm. Niestety przez procesy cywilizacyjne, stały się one coraz mniej wyczuwalne wśród ludzi. Jednakże nasze mózgi wciąż są na nie podatne. Dzięki feromonom możemy stać się atrakcyjni wobec kobiet i wzbudzać w nich pożądanie. W oczach innych mężczyzn zaś zyskamy szacunek oraz zaufanie. Takie połączenia oferowane nam przez perfumy z feromonami, gwarantuje nam sukces nie tylko w sferze namiętności. Pewność siebie i autorytet pozwoli nam również na lepsze kontakty biznesowe.

Feromony są związkami bezzapachowymi. Jednak istnieje możliwość łączenia ich z zapachami i produkcji perfum takich jak Casual Green. Dzięki temu zapewniamy nie tylko oddziaływanie podświadome. Sensualny zapach pobudza zmysły płci przeciwnej. Casual Green charakteryzuje się ciekawą, orzeźwiającą kompozycją. Sprawia ona, że kobiety odczuwają nas jako pewnych siebie i atrakcyjnych. Feromony zaś potęgują to zjawisko.

Aby feromony oddziaływały dłużej oraz silniej zaleca się ich aplikację na: szyję, dekolt, zgięcia łokciowe, nadgarstki oraz skórę za uchem. Dzięki temu substancje lotne oddziałują stopniowo i zwiększają podniecenie u kobiet.

Chcemy jako sklep oferować tylko najlepsze, najbardziej wartościowe produkty. W tym celu dobieramy cenionych producentów. Wierzymy ponadto, że cena musi być nie tylko konkurencyjna, powinna iść w parze z jakością. Dlatego też feromony zapachowe są pozyskiwane z naturalnych składników w długich procesach chemicznych. Gwarantuje to dużą wydajność oraz skuteczność. Wybierz najlepsze rozwiązanie i kup perfumy Casual Green.

Pojemność: 50 ml.

Zapach zbliżony do Cool Water Davidoff.

Nasz sklep oferuje niską cenę i gwarancję najwyższej jakości. Kup już teraz!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...