Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Casual

Feromony, zwane także nośnikami pobudzenia seksualnego, to substancje  przenoszące chemiczne sygnały między osobami przeciwnej płci. Te związki są bezwonne dla ludzkiego nosa, ale są nieświadomie rejestrowane. Zwiększają atrakcyjność osoby, która je wydziela i mają znaczący wpływ na miłość, pożądanie seksualne i namiętność. Wszyscy produkują feromony, ale niektórzy więcej niż inni. Osobom wytwarzajacym mniej feromonów z pomocą przychodzą feromony syntetyczne, identyczne z naturalnymi. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu ilości feromonów w Twoim bliskim otoczeniu, postrzeganiu Cię jako osoby obdarzonej zniewalającym seksapilem i urokiem - kup zapach z tymi niezwykłymi substancjami.

CASUAL Navy Pheromone Perfume for Men jest obecnie jednym z najpopularniejszych feromonów w Europie przeznaczonych dla mężczyzn. Poszczególne składniki działają stymulująco na kobiety.

Wzbudzają u nich naturalne pożądanie, zwiększają napięcie seksualne i wpływają na pozytywny nastrój.

Zapach wywołuje podniecenie, podświadome pragnienie seksu i zwiększa atrakcyjność mężczyzny w oczach kobiet. Reagują one na składniki zawarte w perfumach i pod ich wpływem zaczynają odczuwać chęć bliskiego kontaktu. Wzrasta ich podekscytowanie oraz ochota na flirt i romans.

CASUAL Navy Pheromone Perfume for Men zawierają optymalne stężenie feromonów. Tylko 2-3 psiknięcia na skórę zapewniają pożądany efekt przez około 6-8 godzin. Działanie feromonów widoczne jest gołym okiem już od pierwszej chwili po ich użyciu.

Te eleganckie perfumy z feromonami zawierają świeży korzenny aromat z imbirem, cytryną, mahoniem, paczulą i wetiwerią. Są idealne dla eleganckich, szykownych mężczyzn kipiących niespożytą energią, pełnych radości życia, otwartych na najbardziej niesamowite przygody.

Zamknięte są w prostym, minimalistycznym flakoniku o interesującym designie. 

Nasz sklep oferuje niską cenę i gwarancję najwyższej jakości. Kup już teraz!

Zapach zbliżony do Platinum Egoiste Chanel.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...