Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Casual

Feromony zapachowe dla kobiet Orange marki Casual to produkt dla każdej kobiety, która chce czerpać z życia jak najwięcej, nie boi się i wie, czego chce. Wypróbuj, aby przekonać się o potędze feromonów i wewnętrznych instynktów.

Jak działają feromony? Feromony z perfumami działają dwutorowo. Przede wszystkim dzięki bezwonnym substancjom działają one podświadomie. Badania wykazały, że zmysł węchu nie jest w stanie ich wyczuć, mają jednak wpływ na nasze wewnętrzne instynkty. Dzięki temu ludzie wokół reagują na nas pozytywnie. Po drugie, zmysłowy, sensualny zapach perfum pobudzi zmysły płci przeciwnej.

Jak stosować feromony? Zaleca się aplikację perfum w niewielkiej ilości na takie strategiczne miejsca jak: szyja czy nadgarstki. Intensywna owocowa woń produktu, nie zostanie niezauważona przez mężczyzn. Feromony nie tylko spowodują, że będziemy atrakcyjniejsze. Dzięki nim będziemy postrzegane jako kobiety pewne siebie, wzbudzające autorytet i zaufanie. Pomogą one w nawiązywaniu nowych, otwartych relacji biznesowych. Osiągnij dzięki feromonom sukces nie tylko w sferze namiętności i związków, ale również na drodze zawodowej. Zdobądź swojego wymarzonego mężczyznę i osiągnij to, czego oczekujesz od życia.

Feromony występowały w przyrodzie od zawsze, również w świecie zwierząt. Jednakże z powodu postępu cywilizacyjnego, te „naturalne zapachy” stały się o wiele słabsze. Feromony syntetyczne pozwalają je odzyskać. Dzięki temu skuteczniej możemy pociągać osoby przeciwnej płci. Buduje to naszą pewność siebie i wzbudza autorytet. Kup perfumy Orange Casual i stań się kobietą, którą zawsze chciałabyś być.

Jako sklep chcemy, aby nasze produkty były dostarczane przez najlepszych producentów. Kupując perfumy marki Casual, możesz być pewna ich jakości. Cena zaś jest odpowiednia w stosunku do ich wydajności i skuteczności. Wystarczy naprawdę niewiele, aby zyskać poważanie i pożądanie w oczach mężczyzn. Wypróbuj sama i bądź tym, kim zawsze chciałaś być: niepowstrzymaną, ambitną kobietą, która osiąga sukces w każdej dziedzinie.

Pojemność: 50 ml

Zapach zbliżony do Rush II Gucci.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...