Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Casual

Feromony zapachowe to najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które poszukują produktu wszechstronnego, zapewniającego jednocześnie piękny zapach i wyraźną poprawę na gruncie relacji damsko-męskich.

Nasz sklep oferuje perfumy z feromonami Casual Red, dzięki którym nawet nieśmiała i zamknięta w sobie kobieta stanie się atrakcyjna w oczach otaczających ją mężczyzn. Jak to możliwe? Sekret tkwi w optymalnym składzie Casual Red Pheromone Perfume for Women, czyli perfum, które oprócz uwodzicielskiej nuty zapachowej, zawierają skutecznie działające feromony. Wystarczy zaaplikować odrobinę zapachu w miejscach, gdzie krew krąży najmocniej i przekonać się, że w przypadku feromonów zapachowych nie ma mowy o efekcie placebo. Poczujesz się seksowna jak nigdy dotąd, a zachwycone spojrzenia mężczyzn będą najlepszym potwierdzeniem Twojej atrakcyjności. Poprawa jakości życia erotycznego to jeden z efektów stosowania perfum zawierających feromony.

Casual Red to feromony zapachowe, które cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet. Trudno się temu dziwić, gdyż przystępna cena i szereg pozytywnych opinii zdecydowanie zachęcają do zakupu. Warto wiedzieć, że dzięki feromonom z zapachem przedstawicielki płci pięknej stają się odważniejsze i bardziej pewne siebie, a także łatwiej wyrażają emocje. Przekłada się to nie tylko na skuteczne uwodzenie mężczyzn. Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość i spotęgowany urok osobisty to efekty działania feromonów, dzięki którym wiele kobiet odnosi sukcesy w pracy i zjednuje sobie całe swoje otoczenie. Kup feromony zapachowe Casual Red i przekonaj się, że niepozorna buteleczka z pachnącą zawartością może naprawdę odmienić Twoje życie. Odpowiednie używanie produktu zapewni Ci ogromne zainteresowanie mężczyzn i ogólną poprawę nawiązywania relacji. Wiele kobiet jest zachwyconych tym, że dzięki Casual Red ich życie seksualne nabrało nowej jakości. Warto przekonać się o tym na własnej skórze.

Pojemność: 50 ml

Sposób użycia: aplikuj perfumy z feromonami na czystą i suchą skórę z odległości ok. 20 cm. Ilość produktu należy dopasować indywidualnie. Najlepiej zacząć od minimalnej dawki, która wynosi 1-2 psiknięcia.

Nuta zapachowa produktu przypomina Pure Poison Christian Dior.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...