Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Love and Desire

Co to są i jak działają feromony? Love & Desire to unikalna kombinacja czterech składników: 

  • Androstenon to feromon wytwarzany przez kobiety o dominującym usposobieniu.Przez inne kobiety jest on odbierany jako symbol siły oraz objaw dominacji. To wszystko przekłada się na wzbudzanie zdecydowanie większego szacunku w otoczeniu. Androstenon służy kobietom do przyciągnięcia wzmożonej uwagi mężczyzn oraz rozbudzenia w nich zainteresowania. Warto podkreślić, że kobiety przebywające w warunkach silnej rywalizacji mają zdecydowanie wyższy poziom stężenia tego feromonu. 
  • Androsteron podobnie jak Androstenon wywołuje efekt poczucia dominacji. Co ważne, nie wpływa on jednak na efekt agresji. Wytwarza raczej aurę swoistego poczucia bezpieczeństwa. 
  • Copulins to kolejny z  feromonów damskich wchodzących w skład Love & Desire. Jego obecność wywołuje wzmożone zainteresowania wśród mężczyzn. Najnowsze badania donoszą, żę Capulins wpływa na zwiększenie stężenie poziomu męskiego testosteronu co przekłada się na sposób postrzegania kobiet przez panów. Bardzo szybko wzbudza podniecenie seksualne.
  • Estratetraenol to feromon, który wywiera specyficzny i silny wpływ na mózg ludzki powodując jego aktywację. Szczególnie podatni na jego działanie są mężczyźni o dominujących cechach charakteru. Nawet niewielkie dawki Estratetraenolu powodują zmianę nastroju i wprowadzają Panów w stan pobudzenia seksualnego.

W czym pomogą Ci feromony Love & Desire?

 Jeżeli zależy Ci na :

  • rozbudzeniu i wzroście swoje atrakcyjności w oczach innych
  • przykuciu zdecydowanie większej uwagi
  • pozyskaniu szacunku otoczenia
  • pozyskaniu sympatii otoczenia
  • by cena była korzystna, a jakość najwyższa

to feromony zapachowe Love & Desire są dla Ciebie! Kup już dzisiaj i się przekonaj. Nasz sklep oferuje Ci produkt nieporównywalny z niczym innym.

Love & Desire są dedykowane dla kobiet w każdym wieku. Już nawet niewielka aplikacja preparatu na nadgarstki lub szyję przyniesie niesamowite efekty i sprawi, że zaczniesz przyciągać nie tylko męskie spojrzenia, ale również ich samych.

Nuty zapachowe: jaśmin, piżmo, bursztyn, imbir, magnolia, mandarynka, pieprz, frezja i liczi.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...