Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Love and Desire

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Jak działają feromony zawarte w formule? Love & Desire to unikalna kombinacja czterech składników: 

  • Androsteron –  to najsilniejszy feromon wśród wszystkich użytych składników. Powoduje on wzbudzenie poczucia dominacji. Warto jednak podkreślić, że nie wpływa na wywołanie agresji. Jego zapach stwarza poczucie bezpieczeństwa. W naturalnych warunkach ujawnia się u mężczyzn dominujących i przejmujących inicjatywę.
  • Androstenol – to feromon o dużej sile działania, produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania. Jego stężenie jest z reguły wyższe u mężczyzn o dominującym usposobieniu. Jest odpowiedzialny za wzbudzanie poczucia atrakcyjności zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Ma niezwykle ważne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych. Szczególnie wyczulone na jego zapach są Panie między 20 a 50 rokiem życia.
  • Androstenon – to feromon wzbudzający respekt. Podobnie jak androstenol jest zapachem wytwarzanym głównie przez mężczyzn dominujących. Jego obecność ma sygnalizować siłę oraz wyznaczyć hierarchię wśród osobników tej samej płci. Dlatego warto go używać w pracy, aby wzbudzić zdecydowanie większy respekt. W relacjach z kobietami służy mężczyznom do przyciągania oraz wzbudzenia silnego zainteresowania wśród Pań.
  • Androstadienon – zwany inaczej„feromonem miłości" poprzez silne oddziaływanie na aktywność kobiecego mózgu, bezpośrednio przyczynia się do poprawy nastoju oraz wzrostu ich uwagi. Warto również podkreślić, że ta nuta zapachowa może również łagodzić skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego i wpływać relaksująco na Panie.

W czym pomogą Ci feromony Love & Desire:

Jeżeli zależy Ci na :

  • rozbudzeniu i wzroście poczucia pewności siebie 
  • rozbudowaniu poczucia męskości
  • przykuciu zdecydowanie większej uwagi
  • pozyskaniu szacunku z otoczenia
  • wzbudzeniu poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet

to feromony zapachowe Love & Desire są idealnym rozwiązaniem, które zaspokoi Twoje potrzeby. Dlatego kup je w naszym sklepie. Love & Desire są warte swojej ceny.

Nuty zapachowe: fasola Tonka, skóra, tytoń, anyż, drewno gwajakowe, oliwa kwiatowa, bergamotka i cytryna

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...