Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Love and Desire

Feromony zapachowe od Love&Desire dla mężczyzn to unikalne połączenie feromonów z intrygującym zapachem. Żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Kup i zmień się w prawdziwego uwodziciela.

Zapewne nieraz się zastanawiałeś, co sprawia, że niektórzy ludzie przyciągają innych jak magnes? Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni zdają się być tą osobą zaintrygowani. Taka pozytywna reakcja dzieje się na poziomie podświadomości. Niewidzialna i niewyczuwalna aura sprawia, że ludzi są interesujący i pociągający. Do jej powstania przyczyniają się feromony, czyli bezwonne związki lotne. Są one niewyczuwalne dla ludzkiego węchu, jednakże nasz mózg jest w stanie je zarejestrować. Osoba, od której feromony pochodzą, od razu jest w centrum uwagi.

Jak działają feromony? Dzięki feromonom kobiety zaczną w Tobie dostrzegać prawdziwego samca alfa, który wie czego chce. Taka postawa sprawia, że żadna nie może Ci się oprzeć. Uskutecznij swój flirt i zdobądź serce upragnionej kobiety. Ponadto feromony sprawią, że zaczniesz być poważany również w kontaktach z innymi mężczyznami. Przełoży się to bezpośrednio na jakość Twojej pracy. Ludzie zaczną w Tobie widzieć kogoś godnego zaufania i wzbudzającego autorytet. Polepsz dzięki Love&Desire swój biznes.

Na perfumy Love&Desire składa się kilka nut zapachowych: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula. Ta unikalna kombinacja jest stworzona dla aktywnego mężczyzny, szukającego nieskrępowania i wolności.

Skuteczność perfum jest również wynikiem użycia mieszanki 4 głównych, feromonów: androstadienon, androstenol, androstenon i androsteron. Badania naukowe wykazały, że składniki te odpowiadają za przyciąganie uwagi i wzmocnienie autorytetu. Mężczyzna, który będzie posiadał te cechy, będzie nie tylko namiętnym kochankiem, ale również dobrym przywódcą, czy szefem.

Perfumy z feromonami Love&Desire to połączenie unikalnych zapachów i skutecznych feromonów. Jako sklep dbamy o to, żeby cena odpowiadała jakości. Dlatego też oferujemy produkty najlepszych producentów, którzy zyskali popularność dzięki zdobytym nagrodom, takich jak Nagroda Konsumentów EKOtrendy 2014 dla Love&Desire w kategorii „Najlepszy produkt”.

Pojemność: 50 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.