Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Kobiecość nie musi być nachalna, żeby została zauważona i doceniona. Dlatego też powstały te niezwykłe feromony z perfumami, które mają na celu subtelnie wyeksponować najlepszą stronę Twojej natury tak, by mężczyźni oglądali się za tobą niezależnie od sytuacji.

Dzięki specjalnej wersji Gold preparatu feromonowego dla pań znanego pod nazwą Love&Desire będziesz adorowana niczym księżniczka. To produkt najwyższych lotów przeznaczony dla kobiet chcących podejmować śmiałe wyzwania dnia codziennego i udzielać się towarzysko bez skrępowania, oraz ignorancji ze strony otoczenia. Feromony zastosowane bezpośrednio na skórze utrzymują się długo, zapewniając Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa w stresujących sytuacjach lub intymnych chwilach. To opcja dla tych kobiet, które wcześniej odczuwały tremę, gdy musiały przemawiać publicznie lub rozmawiać twarzą w twarz z przystojnym mężczyzną. Kup już dziś optymalną dawkę feromonów w zgrabnej buteleczce i na zawsze pozbądź się problemów w kontaktach z innymi ludźmi!

Pytasz co to są feromony zapachowe? W niewielkim flakonie zamknięte zostały aż cztery przydatne na co dzień feromony takie, jak androstenol, który ma za zadanie podnieść Twoją atrakcyjność w oczach innych ludzi. Androstenon jest z kolei odpowiedzialny za niezwykły magnetyzm, z jakim będziesz przyciągać do siebie osobników płci przeciwnej, zaś trzeci z feromonów, androsteron, stawia Cię w pozycji kobiety władczej, dominującej, która dobrze wie, czego chce. Androstadienon nazywany także "feromonem miłości" to ostatni składnik tej mieszanki, który działa w ten sposób, że "zachęca" mózg mężczyzny do tego, aby zbliżyć się do Ciebie i lepiej Cię poznać. Mówi się, że do zakochania jeden krok, a ten feromony zapachowe znacznie ułatwiają wykonanie tego kroku. Zaletą produktu jest także jego konkurencyjna cena oraz przepiękny, kobiecy zapach wykorzystujący kwiatowe, i owocowe nuty kojarzące się z latem, beztroską czy relaksem.

Delikatna woń pomarańczy, imbiru, hibiskusa, frezji, drzewa cedrowego i wanilii ma moc oddziaływania na wszystkie męskie zmysły. Wybierz nasz sklep, w którym zaopatrują się ludzie sukcesu i dołącz do tego szlachetnego grona.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...