Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Męskie perfumy z feromonami Love&Desire Gold od SHS to połączenie zmysłowych nut aromatycznych ze związkami feromonów. Kup i przekonaj się, jak niewiele potrzeba, aby zdobyć kobietę.

Jak stać się duszą towarzystwa, kiedy walczysz z nieśmiałością? Myślisz, że wszystko już stracone? Nic bardziej mylnego. Natura ma swoje sposoby, aby zrobić z kogoś prawdziwego samca Alfę. Nauka zaś urzeczywistni te plany. Zbuduj swój wizerunek na nowo. Sięgnij po Love&Desire Gold, aby przyciągnąć ku sobie ludzi. Nie są to zwykłe perfumy. Zawierają silne męskie feromony, dzięki którym żadna kobieta nie będzie w stanie się Tobie oprzeć. Pomogą Ci one nie tylko w zwróceniu uwagi płci przeciwnej. Osiągnij dzięki nim sukces również w pracy. Nie od dziś wiadomo, że silne, przywódcze jednostki, lepiej dają sobie radę w środowisku biznesowym. Podnieś poziom swój umiejętności interpersonalnym dzięki Love&Desire Gold. To Twoja prosta droga do kobiecych serc i podwyżki, a może nawet awansu.

Love&Desire Gold to kombinacja niezwykle silnych feromonów dla mężczyzn, takich jak androstenol, androstenon, androsteron, czy androstadienon. Takiej drugiej receptury, o tak silnym stężeniu, ciężko znaleźć na rynku. Te naturalne związki zbudują Twój autorytet i umocnią respekt wobec Twojej osoby. Kobiety będą na Ciebie reagowały z podnieceniem, a mężczyźni zobaczą w Tobie kogoś godnego zaufania. Bądź tym, kim zawsze chciałeś być i sięgnij po marzenia.

Dlaczego Love&Desire Gold są tak uwodzicielskie? To efekt nie tylko silnych związków feromonów, ale również kompozycji sensualnych nut aromatycznych. Wyczujemy tutaj takie składniki, jak: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer oraz paczula. Razem tworzą niezwykłą kombinację, stworzoną dla mężczyzn, którzy żyją aktywnie, czują się wyjątkowi i wolni. Sięgnij po Love&Desire Gold, aby należeć do tego samego grona.

Kupuj perfumy z feromonami tylko z pewnych źródeł takich jak nasz sklep. Dajemy Ci gwarancję bezpiecznych zakupów oryginalnych produktów od sprawdzonych producentów, gdzie cena idzie w parze z jakością.

Pojemność: 100 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.