Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: PH

Wielu mężczyzn ma wszelkie predyspozycje ku temu, by osiągnąć sukces zawodowy lub prywatny związany z powodzeniem wśród reprezentantek płci pięknej. Problem jednak w tym, iż w bezpośrednim kontakcie z klientem lub atrakcyjną kobietą, tracą rezon i nie potrafią korzystnie zaprezentować swej kandydatury. Choć każdy człowiek wytwarza naturalne fluidy, mające za zadanie przyciągnąć potencjalnych partnerów biznesowych lub łóżkowych, to jednak często zostają one przyćmione przez strach, nieśmiałość, czy drżenie rąk. Jak temu zapobiec i pozwolić sobie na wykorzystanie w pełni całego swojego potencjału? Kup wygodny w aplikowaniu PH Feromon Collection i sam się przekonaj!

Feromony zapachowe sprawią, że będziesz postrzegany przez otoczenie, jako silny, niezłomny i pewny siebie przedstawiciel płci męskiej. Staniesz się tym, kim zawsze chciałeś być- kontrahentem, z którym chce wejść w spółkę każdy szanujący się przedsiębiorca albo macho, o jakim marzy większość kobiet. Pytasz gdzie kupić feromony by jakość była najwyższa a cena uczciwa. Nasz sklep z feromonami przynosi remedium na wszystkie twoje dotychczasowe bolączki i niepowodzenia. Nasze produkty, nie tylko pomogą ci zyskać w oczach innych ludzi, ale również podnieść własną samoocenę, dzięki czemu zyskasz energię do pokonywania codziennych wyzwań. Feromony oddziałują na wyobraźnię i zmysły osób postronnych, które przyciągamy do siebie niczym magnes. Dlatego też nawet Panowie, którzy do tej pory na nadmiar ofert towarzyskich nie narzekali, zaczynają być w centrum zainteresowania. To zatem świetny sposób na poderwanie ukochanej kobiety i zrobienie pierwszego kroku do bliższej znajomości. Feromony z perfumami stosuje się bezpośrednio pod pachy. Aplikator typu roll-on pozwala je łatwo i równomiernie rozprowadzić po skórze.

Produkt jest całkowicie bezpieczny, a niewielka buteleczka, która mieści w sobie 13 ml feromonów, niezwykle wydajna, dzięki czemu starcza na długi czas. Zaletą preparatu jest także niska cena na każdą kieszeń, co oznacza, że nie trzeba wydawać fortuny, by diametralnie zmienić swoje życie. Odkryj wyższy wymiar męskości z PH Feromon Collection!

Zapach zbliżony do BOSS GREEN.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...