Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: PH

Feromony zapachowe dla mężczyzn PH Feromon Collection to przepis na sukces w relacjach i w pracy. Kup i wypróbuj sam moc feromonów od marki PH!

Dominujący, przywódczy charakter, charyzma oraz uwodzicielki urok to cechy mężczyzny, któremu nie oprze się żadna kobieta. Taka osoba zyska sobie uznanie wśród innych, będzie miała poważanie oraz autorytet. To nie tylko przepis na sukces zawodowy. Taki zespół cech doda Ci śmiałości oraz pewności siebie. Jak to jednak osiągnąć, jeżeli powyższy opis nie odzwierciedla Ciebie? Z pomocą przychodzi nauka oraz natura. Wypróbuj działanie feromonów syntetycznych, aby zobaczyć, jak łatwo możesz oddziaływać na innych ludzi.

PH Feromon Collection to skuteczne połączenie natury oraz biotechnologii. Feromony są obecne w naturze od wieków. Odpowiadają one za łączenie się w pary osobników przeciwnych płci. Taki sam mechanizm występuje zarówno u ludzi, jak i też w świecie zwierząt. Wskutek przemian cywilizacyjnych nasze naturalne feromony stały się słabo wyczuwalne. Na szczęście zdobycze nowoczesnej nauki pozwalają na wytworzenie ich silniejszej, syntetycznej wersji. Dzięki skomplikowanym procesom destylacji chemicznej oraz krystalizacji powstają takie produkty jak PH Feromon Collection. Działają one w ten samym sposób, co ich naturalne odpowiedniki: wpływają na receptory mózgowe i sprawiają, że stajemy się intrygującą osobą w oczach innych.

Konkurencyjna cena to nie wszystko, co przemawia za PH Feromon Collection. Koncentrat feromonów z perfumami jest ukryty w małym, poręcznym flakoniku, który zmieści się w kieszeni marynarki. Dzięki temu możesz mieć taką tajną broń na wypadek ważnego spotkania czy randki. Silne stężenie składników pozwala na skuteczną jednorazową aplikację. Wystarczy naprawdę bardzo niewiele, aby stać się w jednej chwili prawdziwym samcem Alfa, który potrafi zjednywać sobie wszystkich ludzi i zdobywać najpiękniejsze kobiety. Wybieraj tylko oryginalne produkty. Nasz sklep gwarantuje Ci sprawdzonych producentów i pewność zakupu. Nie czekaj i odmień swoje życie dzięki feromonom już teraz!

Pojemność: 15 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...