Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pheromax

Feromony są naturalnymi, bezwonnymi substancjami wydzielanymi przez wszystkie organizmy w celu komunikacji. Są niezwykle skuteczne, szczególnie, gdy w wysokim stężeniu tak, jak w Pheromax 14 ml (0,035%) !

Feromony bezwonne działają na zasadzie pobudzania mózgu w określonych kontekstach np. męskie feromony pobudzają aktywność mózgu kobiety i wzmagają u niej pożądanie mężczyzny wydzielającego dane feromony. Sprawiają również, że potencjalny partner (w przypadku wydzielanych feromonów przez osobnika płci męskiej) zyskuje w oczach partnerki i jest postrzegany jako samiec alfa.

Jest to nowoczesna, skuteczna i oparta na prawach natury metoda na zdobycie wybranej i wymarzonej kobiety. Poparta licznymi badaniami i opiniami skuteczność formuły Pheromax 14 ml to skoncentrowana dawka feromonów bez żadnych dodatków. Wynikiem tego jest uzyskane stężenie - 0,035%.

Dzięki temu, elegancki i podręczny dozownik o pojemności 14 ml  jest bardzo wydajny i wystarczy na kilkadziesiąt aplikacji. Jedno małe kliknięcie wystarcza na każdorazowe użycie. Większa dawka może przynieść niepożądane efekty.

Feromony jakie zostały użyte do wyprodukowania Pheromax 14 ml to jedne z najsilniej oddziałujących feromonów! 

Androstadienon wprawia kobiety w błogi nastrój i zwiększa ich podniecenie. Mężczyzna staje się wtedy atrakcyjnym celem do zdobycia. 

Androstenol powoduje u kobiet poczucie bezpieczeństwa, gdy przebywają w towarzystwie wydzielającego go mężczyzny. Są wtedy spokojniejsze, a sam uwodziciel podświadomie kojarzy im się ze spokojem i wytchnieniem. Dlatego są skłonne przebywać długie godziny w jego obecności. 

Androstenon tworzy wokół mężczyzny aurę dominacji i wyższości. Stajesz się wtedy samcem alfa i wzbudzasz w ludziach respekt względem ciebie. Kobiety postrzegają cię jako godnego ich uwagi i zainteresowania kompana rozmówi i flirtów. Dostrzegają w Tobie prawdziwego mężczyznę.

Cena za jaką możesz nabyć Pheromax 14 ml jest nieporównywalna do efektów jakie uzyskasz. Dlatego nasz sklep rekomenduje Pheromax 14 ml, bo jest to nowatorski produkt, którego działanie potwierdzają liczne opinie. Kup, wypróbuj i dołącz do grona zadowolonych konsumentów!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...