Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pheromax

Bezwonny koncentrat feromonów Pheromax Oxytrust to unikalny produkt o wysokim stężeniu. Już jego niewielka ilość może odmienić Twoje życie. Wypróbuj markę Pheromax, aby sprawdzić, jak feromony pomogą Ci odnieść sukces.

Czym charakteryzuje się prawdziwy mężczyzna? Siła uwodzenia to prawdziwa sztuka, której warto się nauczyć. Przekonywanie do własnej osoby i pewność siebie pomoże nie tylko w zdobyciu upragnionej partnerki. Bez tych autów reszta cech jest bez znaczenia. Co począć, kiedy jesteśmy zbyt nieśmiali? Natura ma na to sposoby, a biotechnologia potrafi je wykorzystać na jeszcze większą skalę.

Feromony to związki lotne, które występują w przyrodzie od zawsze. To dzięki nim zwierzęta, jak też ludzie przyciągają się do siebie. Bezwonne są niewyczuwalne dla węchu. Mimo to mózg jest na nie wyjątkowo wrażliwy. Już niewielka ilość pozwoli na zmianę zachowania wobec drugiej osoby. Naukowcom udało się w skomplikowanych procesach chemicznych wytworzyć feromony syntetyczne. Działają one jeszcze silniej i pozwalają zmienić reakcję na nas przez każdego dookoła. W ten sposób powstały takie produkty jak Pheromax Oxytrust.

Produkt ma wyjątkowo wysokie stężenie feromonów męskich. Dlatego też cena jest odpowiednia do jakości oraz wydajności. Wystarczy jedna mała aplikacja, aby zobaczyć zadowalające efekty. Wygodny atomizer pozwala na optymalną dawkę, która utrzymuje się przez wiele godzin. Nie należy jednak przesadzać z ilością. Feromony w zbyt dużej dawce mogą spowodować efekt odwrotny od zamierzonego.

Na skład produktu wchodzą takie feromony jak: Androstenol, Androstenone, Andtostadienone. Pheromax został ponadto wzbogacony o okscytocynę. Jest to neuropeptyd, który sprawia, że ludzie widzą w Tobie osobę godną zaufania. Feromony Pheromax Oxytrust są bezwonne. Można go z powodzeniem łączyć ze swoimi ulubionymi perfumami. Kup, aby przekonać się o potędze feromonów. Wybieraj tylko sprawdzonych dostawców. Nasz sklep zapewni Ci najlepszy i bezpieczny zakup, a cena feromonu jest bardzo niska. Zmień swoją osobę i stań mężczyzną, którym zawsze chciałeś być: pociągającym, intrygującym i uwodzicielskim.

Pojemność: 14 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...