Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: Pheromax

Zastanawiasz się czasem, dlaczego niektórzy mężczyźni cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem płci pięknej? Z czego wynika bijąca od nich siła, męskość i ponadprzeciętna pewność siebie? Czy to naprawdę możliwe, aby dzięki feromonom o maksymalnym stężeniu z przeciętnego mężczyzny stać się uwodzicielem, na widok którego wszystkim kobietom robi się gorąco?

Bezwonne feromony męskie Pheromax udowadniają, że skuteczność działania tego rodzaju produktów jest dostępna dla każdego mężczyzny. Wystarczy spojrzeć na składniki zawarte w Pheromax Man NU Life KG. Androstenol, Androstenon i Androstadienon mają naukowo udowodnione właściwości, dzięki którym staniesz się prawdziwym obiektem kobiecego pożądania. Nawiązywanie kontaktów damsko-męskich stanie się łatwe jak nigdy dotąd i w końcu poczujesz, co to znaczy mieć powodzenie u kobiet. Zależy Ci na takim efekcie? W takim razie kup Pheromax Man i używaj feromonów zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Warto mieć świadomość, że używanie feromonów bezwonnych nie oznacza konieczności rezygnacji z ulubionych, tradycyjnych perfum. Pheromax należy właśnie do tej grupy produktów, dlatego wielu mężczyzn ceni sobie komfort jego stosowania. Na uwagę zasługuje również fakt, że Pheromax jest niezwykle wydajny, co jest spowodowane maksymalną koncentracją składników. Należy pamiętać, że nadmiar feromonów może przynieść skutki odwrotne od zamierzonych i stosować go z umiarem.

Staramy się, aby cena, w jakiej udostępniamy Państwu feromony, była jak najbardziej przystępna. W przypadku produktu Pheromax możemy śmiało powiedzieć, że charakteryzuje go skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Sklep La Reina zaprasza do wypróbowania - bez względu na to, czy chcesz zaszaleć i zawrzeć krótkotrwałą znajomość, czy może zależy Ci na poprawie relacji ze stałą partnerką. Spotęgowana do maksimum atrakcyjność seksualna pozwoli Ci na osiągnięcie obu tych celów.

Pojemność: 1 ml

Sposób użycia: 1-2 krople feromonów Pheromax zaaplikuj bezpośrednio na czystą i suchą skórę, najlepiej w okolicach szyi lub na nadgarstkach. Możesz również nałożyć je za uszami lub w okolicy ust i nosa.

Stężenie: 0,35mg/ml

Nasz sklep oferuje produkt w niskiej, okazyjnej cenie, a dodatkowo otrzymujesz gwarancję jakości. Kup teraz!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...