Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.300 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5905669259071
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: medica-group (pl)

Jak zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, który od dawna mi się podoba? To pytanie, które zadaje sobie ogromna rzesza kobiet. Często nieśmiałość i brak wiary we własną atrakcyjność utrudnia nawiązywanie relacji damsko-męskich. W pokonywaniu tego rodzaju barier pomocne są różne środki. Jednym z nich są feromony, czyli wydzielane przez ludzki organizm związki chemiczne, które sprawiają, że jesteśmy atrakcyjni seksualnie dla płci przeciwnej. Nie ulega wątpliwości, że naturze warto pomóc. W tym celu najlepiej zaopatrzyć się w perfumy zawierające feromony.

PheroStrong for Women to klasyczna propozycja, która zdobyła uznanie wielu kobiet. Sekret jej sukcesu tkwi w idealnym połączeniu zmysłowego zapachu i skutecznych substancji, które wzmagają pożądanie. Mężczyźni chętnie kupują PheroStrong for Women swoim partnerkom na prezent, gdyż opakowanie produktu wykonano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a jego działanie zdecydowanie wzmaga namiętność w związku. Niezwykle przystępna cena to dodatkowy atut tych wyjątkowych perfum z feromonami.

Co to są feromony? Feromony zawarte w PheroStrong for Women to będące rewelacyjnym wabikiem seksualnym Kopuliny oraz Estratetraenol, który wzmaga podniecenie i roztacza aurę erotyzmu wokół stosującej go kobiety. Jeśli pragniesz, aby w Twoim życiu erotycznym na nowo zagościło pożądanie, kup feromony zapachowe PheroStrong i stosuj je zawsze, kiedy masz na to ochotę. Produkt świetnie sprawdzi się zarówno jako perfumy do pracy, jak i w roli zapachu na randkę, czy kolację z klientem. Warto wiedzieć, że osoby używające feromonów są lepiej odbierane przez całe otoczenie, gdyż sprawiają wrażenie ludzi otwartych, charyzmatycznych i niezwykle pewnych siebie. Są to właściwości, które jak najbardziej należy wykorzystać na gruncie zawodowym. Nasz sklep rekomenduje PheroStrong for Women wszystkim kobietom, które chcą zrobić doskonałe wrażenie na współpracownikach i skutecznie zbudować swój autorytet w pracy.

Pojemność: 50 ml

Jak stosować feromony: aplikuj perfumy z feromonami na czystą i suchą skórę z odległości ok. 20 cm. Ilość produktu należy dopasować indywidualnie. Najlepiej zacząć od minimalnej dawki, która wynosi 1-2 psiknięcia.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...