Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Jeżeli należysz do grona mężczyzn, którzy pomimo determinacji i samozaparcia nigdy nie są traktowani poważnie, zarówno przez kobiety, jak i innych mężczyzn na gruncie zawodowym, to Pheromax Oxytrust jest dla ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Masz dość traktowania Cię, jako pracownika drugiej kategorii? Inni otrzymują pieniądze, stanowiska, zaszczyty, bez trudu pozyskując nowych kontrahentów, czy intratne propozycje, a Ty z wielkim trudem wiążesz koniec z końcem, pomimo ciężkiej pracy? Koledzy w klubie tanecznym zawsze podrywają najlepsze partie, a Tobie pozostaje podpieranie ścian? Choć jesteś błyskotliwy, inteligentny i potrafisz prowadzić konwersacje na poziomie, wykazując się także sporą dozą dobrego humoru, ciągle nie jesteś postrzegany, jako dusza towarzystwa? Takie sytuacje mogą znacznie podkopać własną samoocenę i motywację do podejmowania życiowych wyzwań. Na szczęście istnieją feromony, które w jednej chwili mogą wyrwać Cię z tego impasu. Koncentrat feromonów o bardzo silnym stężeniu na poziomie 0,035% (substancje aktywne: Androstenol, Androstenon, Androstadienon, Oksytocyna) to gwarancja niezawodności.

Feromony bezwonne oddziałują na ośrodki mózgowe ludzi znajdujących się w bliskim otoczeniu w ten sposób, że użytkownik Pheromax Oxytrust jawi im się, jako bardziej apetyczny i nęcący. To skutkuje zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej, ale także inni mężczyźni zaczynają patrzeć na ciebie z większym szacunkiem i podziwem, traktując cię, jak równorzędnego partnera w biznesie. Preparaty feromonowe dają Ci niewysłowioną rozkosz i pewność siebie w sypialni, pomagają również zyskać opanowanie w trakcie przemówień publicznych, czy aplikowania na wyższe stanowisko. Dzięki temu sukcesy są w twoim zasięgu, a Ty jesteś po prostu przekonany o swojej wartości i sile, wysyłając jasny sygnał do otoczenia, że wiesz, czego chcesz, i konsekwentnie dążysz do celu. 

Sklep La Reina wyposaży Cię w narzędzie, które sprawi, że na nowo odzyskasz pełną kontrolę nad swoim życiem. Wysoka jakość i niska cena produktu są najlepszą rekomendacją. Na początek kup wygodną próbkę w srebrnej buteleczce o pojemności 1 ml i na własnej skórze przekonaj się, jaką moc mają feromony!

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.