Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Sklep La Reina to znany i ceniony dostawca preparatów feromonowych dla wszystkich, którzy chcą lepiej radzić sobie w kontaktach damsko-męskich, czy w życiu zawodowym. Nasze produkty są w pełni bezpieczne, a przy tym skuteczne. Ich cena również zadowala klientów, którzy nie muszą wydawać horrendalnych kwot. Wszystkim Paniom polecamy Pheromax Oxytrust, dzięki któremu będą mogły pokazać światu swój czar i powab w całej okazałości.

Koncentrat feromonów w stężeniu 0,035%  pomoże Ci być kuszącą i uwodzicielską. W skład produktu wchodzą następujące substancje aktywne: Kopuliny, Androstenol, Estratetraenol i Oksytocyna. Każda kobieta ma w sobie coś z bogini, lecz nie każda potrafi tych umiejętności używać na co dzień, by na przykład zdobyć wymarzonego partnera. Dzięki feromonom pokonasz barierę nieśmiałości i wstydu, dojdzie do głosu twoje prawdziwe "ja". Kup specjalną 1-mililitrową próbkę naszego preparatu, a szybko przekonasz się, że to naprawdę działa i będziesz chciała więcej!

Feromony o takich gabarytach można swobodnie nosić w torebce, by w każdej chwili można było ich użyć i przetestować, kiedy w naszym zasięgu pojawi się kandydat na partnera. Produkt zawiera oksytocynę, zwaną również hormonem miłości. To właśnie ona jest odpowiedzialna za budowanie pozytywnego wizerunku w oczach napotkanych osób, które będą kojarzyły Cię z ciepłą, godną zaufania i pełną werwy kobietą.

Feromony bezwonne stanowią swoisty afrodyzjak, ponieważ sprawiają, że roztaczasz wokół siebie niezwykłą aurę i nikt nie jest w stanie ci się oprzeć. Jeśli masz już dosyć samotnych wieczorów przed telewizorem i marzysz o podbojach, Pheromax Oxytrust jest właśnie dla Ciebie. Wkrótce mężczyźni będą się za tobą oglądać na ulicy, nawiązywać kontakt wzrokowy i szukać intymnego kontaktu, by choć przez chwilę cieszyć się twoją bliskością. Takie wrażenia nie są wcale zarezerwowane wyłącznie dla modelek rodem ze światowych wybiegów, czy gwiazd filmowych. Każda kobieta jest niezwykła i zasługuje na wszystko, co najlepsze.

Nasze feromony to produkt luksusowy, dostępny dla każdej przeciętnej użytkowniczki,niezależnie od jej statusu materialnego, czy zróżnicowanych potrzeb.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.

Pheromax oxytrust 1ml - feromony bezwonne dla kobiet

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...