Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN
Producent: PH

Sięgnij po zapachowe feromony damskie PH Feromon Collection. Dzięki nim uwiedziesz każdego mężczyznę. Kup i wypróbuj markę PH już teraz!

Co sprawia, że stajesz się gwiazdą imprezy, obejmujesz nowe stanowisko w pracy i zdobywasz wymarzonego partnera? Jak się okazuje aparycja to nie jedyny decydujący czynnik. Największy wpływ na zachowanie ma podświadomość. Naukowcom udało się odkryć substancje, które występują naturalnie w przyrodzie i mają możliwość wpływania na receptory mózgowe. Mowa tutaj oczywiście o feromonach. PH Feromon Collection oferuje ich silniejszą i bardziej skoncentrowaną, syntetyczną wersję. Dzięki temu świat leży u Twoich stóp, wystarczy, że po niego sięgniesz.

To, co wyróżnia PH Feromon Collection to nie tylko konkurencyjna cena. Małe wygodne opakowanie z atomizerem, zmieści się w każdej damskiej torebce. Dzięki temu możesz mieć je zawsze przy sobie i użyć tuż przed ważnym spotkaniem, czy przed randką. Perfumy posiadają ciekawy, sensualny zapach, który zwiedzie nie jednego mężczyznę ku Tobie. PH Feromon Collection to też wysokie stężenie feromonów. Wystarczy pojedyncza aplikacja, aby zobaczyć różnicę w zachowaniu ludzi dookoła Ciebie. Nie warto jednak przesadzać z ilością. Feromony w za dużej ilości mogą spowodować odwrotny efekt od zamierzonego. Kupuj więc tylko ze sprawdzonych źródeł, takich jak nasz sklep. Oferujemy Ci bezpieczny zakup, oryginalnych produktów.

Jak stosować feromony? Aplikuj najlepiej na miejsca wyzwalające najwięcej ciepła. Są to przede wszystkim przeguby rąk, nadgarstki, ale też dekolt oraz szyja. Dzięki temu woń feromonów będzie utrzymywała się dłużej i uwalniała się stopniowo. Nawet w tak dużych skupiskach ludzi, jak dyskoteka, będziesz w centrum uwagi. Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Zawiąż szereg ciekawych znajomości i otwórz się na nowe możliwości, jakie oferują Ci feromony. To Twoja droga do sukcesu. Miej to, na co zasłużyłaś: wymarzony mężczyzna, podwyżka, a może nawet awans. Wybór należy do Ciebie, wykorzystaj swój potencjał.

Pojemność: 15 ml

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.