Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Spray Pherospray man 15 ml to wysokiej jakości feromony zapachowe dla mężczyzn, którzy chcą w naturalny sposób zwrócić na siebie uwagę kobiet.

Co to są feromony? Feromony to substancje wytwarzane przez rośliny, zwierzęta i ludzi w celu zwrócenia uwagi potencjalnego partnera. Są to wyjątkowe związki chemiczne, które nie posiadają zapachu, a mimo to potrafią zwabić innych z dużych odległości. Jak to możliwe, że czujemy feromony, skoro nie mają one zapachu? Według niektórych, to zasługa szóstego zmysłu, który nieustannie pcha nas w kierunku osobników płci przeciwnej. Są też teorie, że nasze ciało jest wyposażone w specjalny narząd służący do wyłapywania z otoczenia feromonów. 

Jak działają feromony? W naturze to najsilniejszy osobnik wydziela najskuteczniejsze feromony w celu zwabienia innych i przedłużenia gatunku. W dzisiejszym świecie, mimo rozwoju cywilizacyjnego, atawizm, który pcha osobniki ludzkie w ramiona najsilniejszych i najzdrowszych jednostek, nadal działa. Choć może nie jesteśmy tego świadomi, instynkt podpowiada nam poszukiwanie najsilniejszego osobnika, jako że natura zakłada, że to właśnie on będzie w stanie dać nam silne i zdrowe potomstwo. Mechanizm działania feromonów jest zatem bardzo prosty: instynktownie lgniemy do osób, które produkują duże ilości feromonów, ponieważ mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się przekazać dalej geny.

Jeśli zatem chcesz, aby to Ciebie kobiety podświadomie identyfikowały jako samca alfa, wspomóż naturę odrobiną feromonów! Pherospray man 15 ml to marka feromonów zapachowych. Dzięki połączeniu kompozycji zapachowej z feromonami, nie musisz aplikować dodatkowo perfum - ten produkt Ci je zastępuje. Wystarczy, że na 30-40 minut przed planowanym spotkaniem spryskasz jedno lub dwukrotnie wybrane, newralgiczne obszary ciała (przeguby dłoni, szyja, kark, klatka piersiowa albo zgięcia łokciowe lub pod kolanami).

Kup Pherospray Man o pojemności 15 ml w naszym sklepie i sprawdź ich działanie na własnej skórze! Zapewniamy wysoką jakość w dobrej cenie.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.