Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Perfumy z feromonami PheroStrong for Men marki Medica Group to niezbędny dodatek dla każdego mężczyzny, który chce zbudzać podziw oraz przyciągać do siebie płeć piękną. Kup je, aby zaskoczyć się ich skutecznością. Osiągnij sukces w każdej dziedzinie i bądź pewny siebie.

Feromony to naturalne substancje w przyrodzie. Wpływają one na nasze instynktowne zachowania. Otoczenie wokół nie jest świadome ich obecności. Mózg jednak odczuwa tę „woń” i zmienia swoje nastawienie wobec osoby, od której one pochodzą. Dzięki temu wzniecimy nie tylko pożądanie, ale wzmocnimy również swój autorytet. Perfumy PheroStrong wpłyną również na Twoją pewność siebie. Będziesz wzbudzać zaufanie oraz wywierać dobre pierwsze wrażenie. Perfumy z feromonami pomogą Ci nie tylko w sukcesie w sferze namiętności, ale również w biznesie i innych relacjach interpersonalnych.

Jako sklep wierzymy w produkty wysoko jakościowe. Konkurencyjna, dobra cena musi iść w parze z wydajnością i skutecznością produkty. Składniki użyte przy produkcji perfum PheroStrong pochodzą wyłącznie z naturalnych źródeł. Feromony zaś zostały uzyskane wskutek długich procesów destylacyjnych. Dzięki temu oddziałują intensywniej.

Do produkcji perfum z feromonami zostały wykorzystane wyłącznie naturalne, najwyższej jakości składniki. Odnajdziemy w nich trzy nuty zapachowe: nuta głowy (grejpfrut, nuty morskie, mandarynka), nuta serca (liść laurowy, jaśmin), nuta bazy (paczuli, mąkla tarniowa, ambra, drzewo gwajakowe). Taka kompozycja składników zapewnia unikalny, orzeźwiający i świeży zapach. Zaznacza on naszą wytrwałość, siłę oraz atrakcyjność. To prawdziwy zapachowy afrodyzjak do mężczyzn.

Jak działają feromony? Perfumy PheroStrong przyciągają płeć przeciwną, dzięki zawartych w nich feromonom. Do ich produkcji użyto: androstenol, androstenon, androsteron oraz androstadienon. Pomimo iż są całkowicie bezwonne, badania aktywności mózgowej potwierdzają ich wpływ na zachowanie ludzik wokół, zwłaszcza kobiet. Feromony z perfumami pozwolą Ci się stać prawdziwym samcem Alfa.

Pojemność: 50 ml.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.