Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 9.00 PLN

Perfumy z feromonami PheroStrong For Women marki Medica Group to produkt dla unikalnej kobiety, która wie czego chce od ludzi wokół. Kup i przekonaj się jak łatwo możesz oddziaływać na innych.

Zyskaj kontrolę nad idealną randką. Spraw, aby mężczyzna widział w Tobie atrakcyjną i pewną siebie kobietę. Pobudź jego zmysły dzięki feromonom zapachowym. Dzięki nim będziesz mogła oddziaływać na wewnętrzne instynkty mężczyzny. Te bezwonne związki lotne w połączeniu z nutami aromatycznymi sprawiają, że płeć przeciwna postrzega Cię w nowym, lepszym świetle. Wykorzystaj tę moc i zbuduj swoją pewność siebie.

Feromony pozwolą Ci ponadto na zwiększenie swojego autorytetu w relacjach biznesowych oraz w pracy. Zyskasz poważanie i wzbudzisz zaufanie innych osób. Twoje kontakty z ludźmi staną się bardziej otwarte oraz prostsze. Miej kontrolę nad zawodowym sukcesem.

Jako sklep zapewniamy Ci najlepsze produkty. Możesz być pewna, że ich cena zawsze odpowiada jakości. Perfumy z feromonami marki Medica Group są pozyskiwane z selektywnych i naturalnych składników. Ich precyzyjna receptura, zapewnia skuteczność oraz wydajność.

W perfumach PheroStrong for Women odnajdziemy aż trzy, wyjątkowe nuty zapachowe: nuta głowy (dzwonek, cytryna, jabłko), nuta serca (róża, jaśmin, bambus) oraz nuta bazy (piżmo, ambra, cedr). Ten świeży owocowo-kwiatowy aromat to idealna kompozycja dla każdej kobiety, która wie czego chce, oraz stopniowo dąży do swoich celów. Zapach wzbudzi zainteresowanie otoczenia oraz wzbudzi pożądanie u wymarzonego mężczyzny. Mamy nadzieję, że już wiesz jakie feromony kupić?

Perfumy z feromonami to niezwykły afrodyzjak, zapewniają one pożądanie oraz zwiększają naszą atrakcyjność w oczach płci przeciwnej. Działanie to jest możliwe dzięki użyciu przy ich produkcji estratetraenolu oraz kopulin. Feromony zawarte w PheroStrong For Women zostały uzyskane poprzez długie i precyzyjne zabiegi chemiczne, takie jak destylacja, synteza i krystalizacja. Dzięki temu już niewielka ich ilość wpływa na pozytywne reakcje osób wokół nas.

Pojemność: 15 ml.

*Fotografie widocznie na karcie produktu są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do wysyłaniu produktów w innym opakowaniu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta. Warto mieć na uwadze, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, dlatego efekty mogą być różne w każdym przypadku.